Herec John Travolta v reklamě na Energy Drink

Známý americký herec John Travolta, který se proslavil v roce 1978 díky hlavní roli ve filmu Pomáda, si v 80. letech zahrál také v Japonské reklamě na energetické nápoje! A představte si, že to vlastně bylo v době, kdy Američané i evropané vůbec netušili, co to je energy drink. V USA se měla teprve objevit alespoň první vlašťovka v podobě Jolt Coly a Rakušan Mateschitz teprve vyrazí do Asie a vytvoří Red Bull.

john-travolta-tokyo-energy-drink

To už jsme ale dost odbočili. vraťme se k Travoltovi a samotné reklamě. Ta se totiž po dobrých 25 letech objevila na internetu a možná překvapila i samotného herce, jenž byl v době jejího natočení na počátku velmi slibné kariéry a po filmech Horečka sobotní noci a Pomáda bral zavděk každou příležitosti. Tenkrát měl PC málokdo, pojem „Internet“ ještě ani neexistoval a tak bylo jasné, že reklamu mimo Japonsko nikdo neuvidí.

 

Další známé filmy jako Kdopak to mluví a především legendární Pulp Fiction vznikly až pár let po této reklamě a John Travolta si mohl mnout ruce – vydělal pěknou sumu a nikdo o tom nevěděl. Naopak pro Japonce byl ikonou, Pomádu totiž doslova milovali. A díky tomu všemu vznikly tři krátké taneční reklamy na Tokyo energy drink, který jsme ve formě jediného videa nahráli na YouTube. Určitě na ně mrkněte. Trocha nostalgie stojí za to!

Komentáře

1 | OndraST | před devíti roky

Ten plech už asi nikdo nemá co? :D

reagovat

2 | CrazyDog @ | před osmi roky | energy.fmblog.cz

Úplně to samé jako z Arnoldem.
http://www.youtube.com/watch?…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.