Herečka Demi Moore závislá na Red Bullu. Už 10 let!

Nejen šestadvacetiletá Kanaďanka, ale i slavné osobnosti mohou skončit s diagnózou závislosti na energetických nápojích. Přesně tak dopadla i herečka Demi Moore, bývalá manželka ještě slavnějšího Bruce Willise a později dalšího herce Astona Kutchera, se kterým se zřejmě brzy rozvede kvůli jeho milence. Demi Moore byla v půlce ledna hospitalizována na pohotovosti poté, co se zhroutila na vyčerpání způsobené tím, že všechno její jídlo a pití byly jen plechovky Red Bullu.

redbulllogo

Jasně, každý máme své dny a provalení nevěry by vedle jiného mohlo být dostatečné na to, aby člověk začal dělat blbosti. Jenže v případě Demi Moore se později, i díky výpovědi zaměstnanců společnosti Red Bull pro USA, prokázala dlouhodobá závislost. Herečka se před lety vyléčila ze závislosti na alkoholu a také se mu vyhýbala. Bohužel jej nahradila Red Bullem a to nejen na každé párty, ale také doma. Z Red Bullu dokonce utekly informace o tom, že jí posledních 10 let dovážejí hromady plechovek dle předem stanovených termínů až do domu.

demi-moore-redbulls

Hromady vypitých plechovek a nedostatečný přísun potravy a jiného pití se dlouhá léta projevoval jen na postavě světoznámé herečky. Její tělo bylo už nějakou dobu jen kost a kůže a vše dospělo až do zmiňovaného zkolabování. Množství vypitého energetického nápoje můžeme jen odhadovat, ale rozhodně to muselo být mnohem více, než když se nám sběratelům říká závisláci. O tom jak moc byla závislá Demi Moore svědčí i hromada fotografií, na kterých vždy drží plechovku Red Bullu. Každá rad drahá, tak si dejte bacha ať to moc nepřeháníte.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.