Hiball Energy nejlepším energiťákem roku 2012

Na Facebooku právě řešíme téma vlastní ankety nejen o nejlepší energy drink, ke které zřejmě již brzy spustíme možnost nominací do různých kategorií, a do toho k nám dorazila zpráva z USA, kde už své vítěze pro rok 2012 mají. Ke konci roku sice rozhodneme o vlastních vítězích zaměřených především na ČR a Evropu, přesto jsme se rozhodli, že vám jejich vítěze představíme. Je jím značka energy drinků Hiball Energy.

best-of-2012-bevnet-energy-drink-winners

Anketu vyhlašoval BevNET, stránka zabývající se všemi možnými nápoji, díky které jsme se v minulých měsících dozvěděli například o nových Rockstarech Super Sours a Recovery. Ve hře tak logicky byly různé kategorie, nás zajímala jen jedna – Nejlepší energy drink nebo shot roku 2012. Vítězem ceny BevNETu se stal Hiball Energy s celou svojí produktovou řadou. Pro nás téměř neznámý energetický nápoj odbornou porotu doslova překvapil.

hiball-energy-water-sparkling-cans-energy-drinks

Hiball Energy vznikl v roce 2004 a dlouhou dobu se prodával v 10oz skleněných láhvích. Letos prošel riskantní změnou a přešel do 16oz (473ml) plechovek a kompletním přepracováním chutí. V nabídce jsou 4 perlivé energetické vody s příchutěmi grapefruit, lesní ovoce, vanilka a citron-limetka a také 2 přírodní perlivé energy drinky ve verzích brusinky-jablko a opět lesní ovoce. Největším tahákem této značky je obsah pouze přírodních látek, vody neobsahují naprosto žádné cukry a kalorie, přesto dodávají energii. Energiťáky jsou pro ty, kdo žádají ochucenější a sladší nápoje, přesto obsahují jen přírodní třtinový cukr, přírodní kofein a 5% ovocného džusu.

Komentáře

1 | ArJey | před desíti roky

Než jsem si ten obrázek zvětšil připadala mi plechovka spíš jakod piva:D

reagovat

2 | D | před desíti roky

není to k tématu, ale chci se zeptat jestli už nekomu přišli ceny ze souteze se Sharkem. dekuji za odpoved

reagovat

3 | Gajdy | před desíti roky

budou nekdy v cr?

reagovat

4 | Agir | před desíti roky

[3] Gajdy: V životě nebudou v ČR.. stačí ? =D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.