Hot Kiss Love Drink - Žhavý polibek se zajímavou chutí

Pridat.eu

Hot Kiss Love Drink je technicky vzato dalším z řady nápojů, které nejsou přímo energetickým nápojem a to nejen kvůli neobvyklé chuti, ale také díky názvu Love drink potažmo Stimulation drink. Nápoj dodává energii trochu jiného charakteru, má totiž podporovat chuť k lásce :) Obsahuje ale kofein v maximální hodnotě 32mg/100ml, výtažek z guarany a trochu ženšenu, takže to složením pořád je energy drink. Ba co víc, Hot Kiss aktuálně shání distributora pro ČR, tak proč si ho nepředstavit!

hot-kiss-love-drink-logos

Test: Hot Kiss Love Drink se vyrábí ve dvou barevných a chuťových verzích se stejným designem, který je z jedné strany doplněn o QR kód. Černá plechovka obsahuje nápoj s příchutí amareny, tedy třešně. V bílém od pohledu zajímavějším plechu nalezneme naopak jahody. V obou verzích s podobným složením nalezneme je na pozadí lehce cítit schizandra a bezinka, chuťově však převládá třešeň potažmo jahoda. Black Edition i White Edition tedy chutnají v základu podobně a až daná příchuť je od sebe lehce odlišuje.

hot-kiss-love-drink-amarena-strawberrys

Ve „sladkém polibku“ není taurin a proto nepřipomíná žádný typický energy drink. Obě edice naopak chutnají spíše jako sladké dětské pitíčka s dodatečnou hromadou energie, což odpovídá zvolenému názvu. Kdo takové pití rád, ten si Hot Kiss zamiluje. Já to moc nemusím, proto (nebo přesto?) je výsledné skóre 2- . Doufám ale, že se najde distributor, který by měl zájem o prodej tohoto drinku v ČR/SR. Podobných nápojů je u nás žalostně málo, zájemců o ně naopak hromady. A lásky není nikdy dost.

Komentáře

1 | Tweek | před sedmi roky

To nevypadá špatně, doufám, že to jednou ochutnám :-)

reagovat

2 | Kulihrášek @ | před sedmi roky

to si se naučil nové slovo? potažmo

reagovat

3 | Bro | před pěti roky

V jaký zemi, kromě ČR, by se dal teda sehnat? :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.