Inovace: Plechovka energiťáku, co se vychladí sama

Jak je vidět, i neznámý energy drink může přijít s něčím, co po čase může změnit trh a nebo jej minimálně obohatit. Řeč je o nápoji West Coast Chill Pure Energy, který přichází s vylepšením dříve používaným leda u větších soudků piva. Jenže u West Coastu si evidentně řekli, že nebudou troškařit a technologii přenesli z nejméně 5 litrových soudků na klasickou půllitrovou plechovku plnou jinak možná i nezajímavého energiťáku.

west-coast-chill-energy-self-chilling-energy-cans

Řeč je o technologii nazývané self-chilling, tedy samochlazení. Plechovka má zespod tlačítko, po jehož zmáčknutí se do mezery v dvojitých stěnách uvolní určité složky, které během jediné minuty dokáží vychladit nápoj až o 30 stupňů! Energiťák tak může být opravdu teplý a přesto bude za pár vteřin vychlazený tak akorát. Zatím je to první vlašťovka z USA, West Coast je navíc přírodní vitamínový nápoj bez kofeinu a cukrů, ale přesto se dá věřit, že se časem objeví i nějaký ten zajímavější drink co doputuje až k nám do Evropy.

Komentáře

1 | Fender | před jedenácti roky

Je to sice zajímavý, ale bude to asi drahý a pro mě skoro na nic.

reagovat

2 | Primery ED collection | před jedenácti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Tohle bych rozhodne uvital, clovek si donese z obchodu ci z vymeny nejaky ten dlouho touzeny napoj, nez se vyvarovat zapomenuti plechu v mrazaku (jiste zname :D), aby plech byl co nejdrive vychlazeny k piti, tohle je adekvatni nahrada. Tak treba do roku 2020 to bude na par plechach, pak deti nasich deti to budou mit treba na vsech :)

reagovat

3 | Pethres | před jedenácti roky

konečne niečo proti „šťankovým“ energeťákom!! :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.