Joy'ce Classic, Cranberry, Heidelberre a Lime konkurují Red Bullu

Nový rakouský energetický nápoj od společnosti Radlberger, Joy'ce Energy Drink, se podíval na svět celkem rychle a to rovnou ve 4 verzích. Vše nasvědčuje tomu, že se tak trochu inspiroval u nejprodávanějšího rakouského energiťáku, vedle klasické příchuti totiž nabízí i brusinku, limetku a borůvku, tedy varianty edic od Red Bullu. Touto cestou se již vydal Interspar se svými S-Budgety a nedopadlo to úplně zle. Jak chutnají Joy'ce?

Joy'ce Classic – Sice s ním začínám, ale pil jsem jej až jako poslední a nečekal nic víc než tutti-frutti. A ono jó i ne! Úplná klasika chutná jinak než RB, jenže právě onu odlišnou chuť typu „červený býk“ má i Joy'ce! Není ovšem tolik konzervativní a nebýt lehce přeslazený, tak by svůj vzor mohl i porazit. Nevadí, komu tenhle typ drinků chutná, toho novinka určitě zaujme a nabídne téměř to samé za příjemnější peníze. Známka: 2-

joyce-radlberger-logo

Joy'ce Cranberry – Další povedený brusinkáč potěší tím, že nekopíruje RB ani jiné cranberry energiťáky. Kyselost pohledáte marně, sladký je akorát, sycený přiměřeně. Ta správná kombinace se povede málokdy i u zaběhlých značek. Dám si jej určitě radši, než The Red Edition. Joy'ce je navíc na úrovni mého oblíbeného TDI Cranbbery. Několikanásobná dámská přesila mi tuhle skvělou novinku rychle zabavila :( Známka: 1*!

Joy'ce Heidelberre – Borůvková varianta chutná jako zajímavý bonbónek s rádoby lehce osvěžujícím mentolovým pozadím ve stylu Mixxed Up ICE. Mohl by být méně sladký, navíc lehce lepí, čemuž napomáhá silnější sycení. Tenhle Joy'ce je podobnější borůvkovému S-Budgetu, než The Blue Edition, každý je ale dosti svůj. Já nijak extra nemusím ani jeden a tak bych si nevybral. No, za ochutnání to určitě stálo. Známka: 2-

joyce-energy-drink-classic-limette-cranberry-heidelberres

Joy'ce Limette – Některé konkurenční limetky spíše odrazují, tahle rozhodně ne. Příjemně sladký, nikterak hořký energy drink naopak ujíždí na v dnešní době oblíbeném „limonádovém“ trendu. Chutná tedy spíše jako opravdu povedený RR Recovery, jen je navíc sycený. Většinu limetkových ED bych znovu nechtěl, u Joy'ce Lime mi bylo naopak líto, že je to jen malá 250ka. Nebýt výborné brusinky, vyhrála by souboj limetka. Známka: 1-

Joy'ce Energy Drink dokazuje, že dobrý energiťák dokáže z fleku vyrobit také firma, která doposud vyráběla jen Imolu a jiné nápoje jako například Black Jack Colu. Na oba produkty můžete v ČR narazit a tak vás už možná napadlo to, co potvrdíme následující větou. Výrobce se samozřejmě snaží s produkty značky Joy'ce prorazit na český a slovenský trh, kde už se dokonce sporadicky objevují. A věřte nám nebo ne, máte se na co těšit :)

Komentáře

1 | Soul | před jedenácti roky

Těším se až ochutnám :)

reagovat

2 | CrazyDog @ | před jedenácti roky | energy.fmblog.cz

Moc jsem nepochopil to „konkuruji“.
Myslím že RedBull nedokáže přebit žádný ED :) ten je tak vžitý, že ani Monster nemá šaci natož nějaký Joy'ce :D

reagovat

3 | Jake @ | před jedenácti roky

[2] CrazyDog: Úplně normálně konkurují, podobnou chutí klasiku, stejnou produktovou řadou… Nový Seat je také konkurentem Škodovky, i když je dokáže přebít jen na Španělském trhu a ve světě dostává na prdel :)

A když už jsme u toho, Red Bull je jedničkou celosvětově, ale na mnoha trzích už dávno ne. USA Monster, Polsko Black, ČR BigShock, Slovensko, Maďarsko, Kazachstán Hell… Neohroženej je jen v Rakousku, všude jinde už je buď poraženej, nebo se k tomu pomalu schyluje. Ony ty nový chutě od RB maj jasnej důvod – ztrácej půdu pod nohama. Nešlo o to, že by si po 15 letech řekli „hm, co takhle nějakou příchuť?“ ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.