Kde koupit Seraf? Mapka prodejních míst + internetový prodej!

Loňská novinka v podobě výborného Serafu si již stihla získat srdce celé řady sběratelů i běžných pijanů. V nedávné anketě Energy Drinky roku 2014 vyhrála redakční kategorii Překvapení a navíc ukořistila skvělé 3.místo v prestižní kategorii Chuťovka, kterou uděluje hlasující veřejnost. Vůbec poprvé se na pódiu objevil drink zcela nové značky, když porazil i nové příchutě některých lídrů trhu. A vy se často ptáte, kde jej koupit.

seraf-energy-drink-plechovka-500ml-k-certu-s-unavous

Odpověď je naprosto jednoduchá – na oficiálních webových stránkách Serafenergy.com naleznete mapku prodejních míst, která je neustále doplňována o nové možnosti. Pokud to ovšem nemáte nikde po ruce, nemusíte zoufat. Seraf se totiž rozhodl spustit na svých stránkách internetový prodej! Zakoupit si můžete 12, 24 nebo rovnou 48 kusů. Ceny uvedené včetně dopravy jsou opravdu zajímavé. Tak neváhejte a nakupujte ;)

Komentáře

1 | Denny | před osmi roky

Tak už sem koupil a mně moc chutnal, jediný co mě trochu mrzelo je, že je bez bublinek… ale určitě koupím znovu! ještě ho prubnu z vodkou, na to se obvzlášť těším :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.