Ken Block řádil ve Vídni - Gymkhana World Tour 2011

Ken Block je předpokládám všem dost dobře známý. Jeho Gymkhana videa už několik let úspěšně baví miliony diváků po celém světě. Všechny tyhle kreace vznikly bez diváků za téměř zavřenými dveřmi. Vidět Kena na živo se tak poštěstí spíše divákům na světové rally, ale tam řídí trochu jiný vůz a předvádí leda kotrmelce.

 


To vše se letos změnilo s oznámením Gymkhana World Tour 2011. Turné čítá tři zastávky ve Vídni, Los Angeles a australském Melbourne. Naši jižní sousedé z rakouska se své show dočkali o minulém víkendu, kdy přijel Ken se spoustou nádherných bab (modelky z rakouska a slovenska) a spolu s kamarády na motorkách zabral největší dostupné parkoviště ve Vídni.

 


Tohle bylo sakra blízko…


Nejbližší možnost, jak vidět Gymkhanu na živo, je už bohužel fuč. Místo zbytečných slov zveřejňujeme zatím nejpovedenější video a odkazy na dvě fotogalerie – jedna se nachází přímo na FB stránce Kena Blocka, druhá na serveru eWRC.cz. Oficiální video zatím neexistuje. Pokud vůbec někdy vznikne, tak vám jej přineseme v extra novince ;)

 


Vyděšený výraz fotografa Petra Eliáše před usednutím ke Kenovi


A že jsem opět odbočil? Ale kdepák! Ken Block i zůčastnění motorkáři jezdí pod Monsterem, který byl ve Vidni vidět úplně všude. Monster stage, plechovky kam se podíváš, monster slečny rozdávající nápoj… I samotné gymkhana překážky nesly logo tohoto drinku. Takže tak :)

Komentáře

1 | Mafios | před desíti roky

Hustý.. Když jsme jeli z Chorvatska, tak jsme jeli kolem toho.. :-D

reagovat

2 | Lukas | před desíti roky

Ale na oficiálním videu oznámení gymkhana world tour 2011 je i Česká republika.Bylo to tady? http://www.youtube.com/watch?…

reagovat

3 | Jake @ | před desíti roky

Lukasi, na oficialnim videu je vsechno v nemcine a mluvi se o vidni, Ken dokonce rika ze Viden je jeho jedina zastavka v evrope… takze bud je podle tebe Viden v ČR, nebo nevim. Odpoved: Ne nebylo to tady ani to tu byt nemelo :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.