Kofola Guarana: "Účinek energy drinku, chuť Kofoly s guaranou"

Kofola s guaranou, to je produkt z léta 2012, který zaujal jen lehce – více kofeinu, přidaná guarana a navíc jen v petce. Brali jsme to tedy pořád spíše jako Kofolu s něčím navíc, než energy drink s příchutí Kofoly. Ale vždyť něco ve stylu Semtexu s Kofolou, nebo obráceně, čekáme od chvíle, kdy Kofola Semtex koupila!? Nedávné představení upravené varianty s novým názvem Kofola Guarana sice překvapilo, ale dalo se to čekat.

kofola-guarana-250ml-ucinek-energy-drinku-chut-kofolys

„Nová“ Kofola Guarana nás samozřejmě překvapila hlavně tím, že se začíná prodávat také v 250ml a 500ml plechovkách, které celou řadu sběratelů zajímají mnohem více, než PETky. Jenže máme to brát jako energy drink do sbírky, dělat výjimky, nebo je Kofola Guarana jen pro sběratele softů? Stejně jako energetické nápoje obsahuje max. povolené množství kofeinu (32mg/100ml), cukr, extrakt z guarany, vitamíny B3, B9 a B12…

kofola-guarana-love-energy-can-250mls

Přidat nejlépe všeříkající označení „energy drink“ a je po diskuzích. A světe div se, v letácích se novinka začíná objevovat s popiskem Guarana Energy a sloganem „Účinek energy drinku a chuť Kofoly s Guaranou“. Na zadní straně plechovky je popisek „Love Energy“ a eshop Maneo.cz, který novinku nabízí jako první, má popisek „Nová Kofola Energy drink s příchutí guarany“. Nevím jak vy, já beru Kofolu Guaranu „oficiálně“ za energiťák :)

Komentáře

1 | matafix | před desíti roky

chapu ze je asi prilis brzo, ale troufnes si odhadnout cenu ? pokud ji uz nevis …

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] matafix: Překvapivě ti dá náznak ceny už když klikneš na onen eshop Maneo.cz ;) Co sem viděl v ceníku VO, tak je cena 250ky stejná jako u 250ky Kofola Original. Tedy levnější, než malé Semtexy.

reagovat

3 | Safronus | před desíti roky

Dá se koupit, aspoň podle popisu „skladem“, i zde ;) Za stejnou cenu 12 kč

http://www.lesko-zlin.cz

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.