Kofola se vrací do 250ml plechovky. Změní to Semtex?

Tato novinka sice nemá co přímého dočinění s energetickými nápoji, ale nějaký vliv by to přece jen mít mohlo. Kofola a.s. je totiž od letoška novým majitelem energetického nápoje Semtex, se kterým ovšem zatím vůbec nic neudělala. Na plechovkách se dokonce stále nachází adresa předchozího výrobce. Jediné plus přišlo s umístěním Semtexů do chlaďáků Kofola k pokladnám některých obchodů…

kofolalogo

To však může změnit návrat Kofoly do 250ml plechovky. V té se vyráběla už dříve a dost sběratelů ji doma má jen pro její hezký vzhled, i když nápojovky nesbírá. Dříve to ale byla taková limitka, kdežto nyní je její výroba spojena s něčím jiným – „Podařilo se nám zvládnout novou výrobní linku a Kofola v plechovce je na světě. Konečně něco pro přátele plechu.“ Distribuce probíhá (podle našich informací) především na čerpací stanice.

kofola-original-nove-plech

Co to tedy může znamenat pro Semtex? Především to, že Kofola konečně vlastní výrobní linku na plechovky, takže by konečně mohla přijít i nějaká ta změna na plechovkách Semtexu, Erectusu a dalších exPinelli produktů. Možná to bude jen změna adresy výrobce, což by sběratele moc nenadchlo. Případné výraznější změny by zase mohly znamenat problém s rozeznáním značky. Snad Kofola a.s. připraví nějaký nový, na obě strany vyvážený, design. Zkusíme zapátrat a budeme informovat.

 

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.