Recenze jedinečného Rockstaru Pomegranate!

Rockstar v USA nabízí výrazně větší škálu příchuti jejich energy drinku, než v Evropě. Z celé hromady nápojů vyniká série s podtitulem Juiced, který v ČR zastupuje odlišně pojmenovaná Guava. Na našem kontinentu mají Juicedy podtitul Punched, takže na první pohled není jasné, že jsou říznuty ovocným džusem. U nás se sice neprodávají, ale například v Německu je k dispozici ještě Mango a za oceánem neprodávané Apple. V Americe a Kanadě se vedle Guavy prodává Mango, Citrus a Pomegranate.

rockstar

Právě poslední jmenovaný, Rockstar Juiced Pomegranate, nás v poslední době zaujal nejvíce. Spolu s Citrusem spadá mezi Rockstary, které se opravdu nedají sehnat nikde jinde, než za velkou louží. Název slibuje příchuť granátového jablka, takže očekávání bylo veliké. Kdysi dávno se mi do ruky dostal německý Apple (jablko) a to vám byl kekel, že se mi to Pomegranatu vůbec nechtělo. Jaké překvapení jsem po otevření zažil, to se ani nedá popsat! Lahodný jemně sycený a především nepřeslazený nápoj zajímavé tropické příchuti opravdu připomínal granátové jablko. Osvěžil, překvapil a chutnal prostě skvěle!

rockstar-juiced-pomegranates

Druhý názor od Thomase: Další z džusových drinků značky Rockstar a musím říct, že je velmi povedený. Nevěděl jsem, co od příchuti granátového jablka očekávat a jelikož chutě tropického ovoce mi moc nesedí, tak jsem k ní přistupoval i poměrně s despektem. Nicméně po otevření mě tento drink překvapil velmi příjemnou chutí a říkám si, jaká je to škoda, že se tento drink k nám do Čech nebo aspoň do Evropy oficiálně asi jen tak nedostane. Byla by to mnohem lepší varianta než třeba mě vcelku odporný Rockstar Apple, který je k sehnání v sousedním Německu.

rockstar-juiced-pomegranate2s

Možnost pít Rockstar Juiced Pomegranate a získat vedle skvělého chuťového požitku i luxusní plechovku jsme vám přinesli v exkluzivní aukci. Výsledek byl více než překvapivý. Naším cílem do budoucna je ale úplně něco jiného. Místo dražších kousků z aukce chceme přinést kvalitní e-shop za rozumné ceny!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.