Recenze: Monster Absolutely Zero, prostě bez cukru

Že nemáte rádi energy drinky bez cukru? No, my také ne. Většina těch sugarfree, lo-carbů apod. prostě chutná strašně uměle a vesměs i podobně díky stejným náhradním sladidlům, Jenže občas se přeci jen najde kousek, který vybočuje z řady a nakonec chutná úplně jinak a ještě k tomu dobře! Mezi tyto ojedinělé výjimky patří právě Monster Absolutely Zero slibující žádný cukr a kalorie.

monsterlogo  

Monster Absolutely Zero spadá mezi „modré“ Monstery bez cukru, jenž se nacházejí nejen v základní řadě (v ČR prodávaný Lo-Carb), ale i mezi Rehaby (ProTEAn + Energy) a Nitrousy (Black Ice). Po prvním ochutnání dokonce připomíná právě zmiňovaný Lo-Carb a člověk si řekne: „Sakra, proč radši jen nedali tenhle cool potisk na Lo-Carb?“. Jenže samotná dochuť a další loky začnou dělat divy a na celý Lo-Carb i jakékoli sugarfree drinky hodně rychle zapomenete!

monster-absolutely-zero

Absolutely Zero je v, pro Američany klasické, 16OZ resp. 473ml plechovce s barevným trhátkem. Oficiální text na plechovce říká: Lidé už několik let přímo bombardovali naše schránky s žádostí o Monster s 0 kaloriemi. Udělali jsme ho, ale není to žádná sodovka, vole! Vytvoření dobrého Monsteru s nula kaloriemi a žádným cukrem nebylo vůbec jednoduché. Předělali jsme celou směs, vytvořili jsme nové sladidlo a po stovkách špatných chutí jsme našli to pravé! Pomáhá proti únavě, zlepšuje mentální výkonnost a zaměření, motivuje k práci (měl jsem na mysli hraní) a celkově se cítíte zatraceně dobře! Žádné kalorie, žádný cukr, šílený zabiják…

Druhý pohled na nápoj od kolegy Thomase: Ač k drtivé většině drinků s přídomkem sugarfree, lo carb nebo něco podobného přistupuju s tím, že se napiju a potom s tím zaleju záchod, tak Absolutely Zero hodně překvapilo. Pro mě asi nejlepší varianta klasického Monsteru, není tak sladký jako zelenej klasik a pro mě rozhodně lepší. A ještě k tomu parádní plechovka do sbírky. Jen škoda, že se k nám asi nikdy nedostane, U mě by to byl drink, který bych si rád koupil místo zeleného klasika. 

monster-absolutely-zero-pack

A právě možnost pít Monster Absolute Zero a získat vedle skvělého chuťového požitku i luxusní plechovku jsme vám přinesli v exkluzivní aukci. Výsledek byl více než překvapivý a věřte, že místo této ceny bychom raději uspokojili více fanoušků nedostatkových Monsterů z USA. Třeba se nám to i podaří, aktuálně totiž víme o jedné „šuškandě“ týkající se možnosti dovozu ve větším a levnějším množství. Stay tuned!

Komentáře

1 | Tuxik | před desíti roky

Piju zasadne jen modry Monster, a chutove mne naprosto vyhovuje :) Do zachodu bych lil zluty nebo zeleny ;-)

reagovat

2 | winkja | před desíti roky

lit monster do zachodu?!?! za to bys zasloužil hlavu do toho záchodu (ale ne plneho monsteru)

reagovat

3 | Lukas | před devíti roky

[2] winkja: Presne tak Monster se do zachodu nesmy lit !!!!

reagovat

4 | sa4mmi @ | před devíti roky

Ja som diabetik z SK a chcel by som sa spitat kedy pride na slovensko (ten Monster bez cukru) dik za odpoved.

reagovat

5 | TheFilip | před devíti roky

Mě by zase zajímalo kdy dorazí do ČR?? o.O?? :D

reagovat

6 | Markéta @ | před sedmi roky

Nejlepšíí je zelenej, kdo by řekl, že ho musí mít každý den..

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.