Recenze: Monster DUB s příchutí hroznového vína!

Monster zná každý, ale americký lifestylový magazín DUB už asi ne. A přesto se tyhle dvě značky před pár lety spojily za účelem vytvořit zcela nový energetický nápoj Monster DUB Edition. Lidé od časopisu, který se věnuje řekněme hiphopové automobilové kultuře, ochutnali všechny starší Monstery a rozhodli se vybrat to nejlepší s přídavkem něčeho ještě lepšího. DUB kultura znamená u aut třeba 20 palcová kola, u Monsteru naopak příchuť hroznového vína!

monsterlogo

Monster DUB Edition tak může složením připomínat Hell Red Grape, ale opak je pravdou. Tyto dva drinky mají společnou jen příchuť a nic víc. DUB totiž vznikl zcela exkluzivně po dlouhém vývoji a navíc si stále zakládá na chuti klasického Monsteru. Při prvním loku osvěží skvělou chutí hroznového vína, podruhé překvapí ještě více a poté vám po polknutí dojde, že vedle velkého překvapení cítíte i úplně klasický zelený Monster. Ostatně proto je DUB považován za nejlepší Monster od doby, kdy byl zahájen prodej původního zeleného M.

dub-magazines

Ukázka DUB magazínu

DUB je v 550ml plechovce s uzavíratelným víčkem, stejně jako Import. Oficiální text na plechovce říká: Monster DUB Edition je víc než jen další energy drink. Je to vysoce výkonné palivo pro skutečné blázny. Vytvořen lidmi od Monster Energy. DUB Editon je optimalizován pro mobilizaci. Upravená receptura vznikla ve spolupráci s králi tuningu (DUB kultury) a má pravdu. Červený nápoj se zlatým M na plechu má sice vyjadřovat hiphopovou kulturu, ale pít jej může naprosto každý!

monster-dub-edition-logos

Druhý pohled na nápoj od kolegy Thomase: Tenhle drink byl asi největší překvapení z celé výrobní řady Monsteru, co jsem měl zatím možnost ochutnat. Výborná hroznová chuť s velmi příjemným dojezdem. Velká velká škoda, že tohle pravděpodobně nikdy nespatří regály českých obchodů. Pro mě určitě nej Monster a zároveň asi i nejhezčí plechovka ve sbírce. Tady je Americe opravdu co závidět! Já s ním jen souhlasím a myslím, že takový názor musí mít každý, kdo DUB pil.

dub-mustangs

Ford Mustang DUB Edition

Možnost pít Monster DUB Edition a získat vedle skvělého chuťového požitku i luxusní plechovku jsme vám přinesli v exkluzivní aukci. Výsledek byl více než překvapivý a věřte, že místo této ceny bychom raději uspokojili více fanoušků nedostatkových Monsterů z USA. Třeba se nám to i podaří, aktuálně totiž víme o jedné „šuškandě“ týkající se možnosti dovozu ve větším a levnějším množství. Stay tuned!
 

Komentáře

1 | ado @ | před jedenácti roky

majú pravdu ;) DUB bol jeden z najlepších vecí čo som pil ;)

reagovat

2 | Romana @ | před jedenácti roky

Ahoj, proč zrovna na přihazování a ne při Kup teď???

reagovat

3 | Jake Hladík @ | před jedenácti roky

Protoze na prihazovani od korunky a vysledek bude takovej, jakej budete sami chtit. Kdyz dam kup ted, tak dam svoji minimalni predstavu za vsechny naklady za dovoz z USA a to uz ho nikdo chtit nebudete:D

reagovat

4 | Romana @ | před jedenácti roky

[3] Jake Hladík:
A kolik by to tak bylo??

reagovat

5 | neznámí @ | před desíti roky | senam.cz

nis

nevíte kdy vyjdou monstery v plzni

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.