Letní megasraz ED Tour Praha - Chcete vědět, co se chystá?

Ještě před rokem nebyly srazy sběratelů a příznivců energy drinků vůbec časté a blížil se jeden z vůbec prvních. Jenže já nechtěl, aby to byl jen čistý sraz a snažil se vymyslet něco navíc. Festival se bohužel uspořádat nepovedlo, jelikož povodně zatopily louku, kde se mělo vše konat. A pak už nebyla síla vše znovu překopat a různé věci změnit. Na druhou stranu to možná bylo dobře. Nejlepší sraz na začátek, to by nebylo ono, ne? :)

ed-tour-cz-sk-praha-mded-2014s

A tak jsme tu měli loňský vesměs první pořádný sraz v Praze na Ladronce. Sedělo se na zemi ve stínu a v podstatě nám to stačilo. Každý měl nějaké novinky, všichni byli spokojeni… až na mě. Pořád vím, že to může být něco víc, než jen sezení v parku, postávání v garážích v mínus 12°C… Ano, i další srazy se povedly. Ať už ten před koncem roku, rychlosraz k novému BS! Tea, nebo ty v Hradci, Ostravě, Brně, Blavě a bůhvíkde…

ed-tour-cz-sk-praha-mded-2014s

Už před ED Tour – Brno jsem sliboval, že konečně nahodím termín letního největšího srazu. Samozřejmě je opět blízko Mezinárodního Dne Energy Drinků, který je 15. srpna. Sejdeme se hned druhý den, v sobotu 16. srpna v Praze. Přesné místo bude teprve upřesněno. To proto, že se snažím vymyslet něco víc, než jen ono sezení v parku. Jestli to vyjde nebo ne? Nikdo neví… záleží na času, chuti a přístupu firem, na které se postupně obracím. Nemá to být festival všech možných značek, jak jsem chtěl loni. Začneme pěkně postupně.

ed-tour-cz-sk-praha-tea-energy-big-shock-srazs

To, co by se mělo odehrát 16. srpna v Praze, by měla být taková předzvěst do dalších let. Udělat věc, jako je festival, to chce v podstatě volno místo práce. A já naopak po práci pracuji na přístavbě, mám různé akce a v létě před srazem jedu 3× pryč. To se stihnout nedá. Nelákám do toho nikoho z vás, jdu do toho nalákat jednu jedinou značku, která by pak sama vybrala (navrhla) vhodnou lokaci. Tahle značka by pak celý sraz zaštítila, udělala si reklamu… Značka, kterou bych do toho nalákal nejradši, chystá navíc něco, co by bylo pro sraz naprostou bombou. No uvidíme, jak se to (ne)povede. Mám na to 2 měsíce a chci sraz zase posunout na trochu jiný level.

Tak držte palce… P.S.: >ED Tour CZ/SK – Praha jako událost na FB<

Komentáře

1 | NavrC | před desíti roky | facebook.com/Navrcpijeenergy

typuju že se zpropaguje Rockstar :D

reagovat

2 | Dan | před desíti roky

já typuju Fakeer

reagovat

3 | Soul | před desíti roky

To spíš BS! :D

reagovat

4 | ppvh | před desíti roky

No tak to sem se z clanku nic nedozvedel :D

reagovat

5 | Petr Z. | před desíti roky

[4] ppvh: Když nepochopíš smysl článku, tak je to těžký ;) Jde o to, aby lidi kteří to žerou dostali informaci, že festival nebude ani letos (očekávali to), ale že to zase (snad) nebude jen čistej sraz v parku na zemi + co zhruba se dá očekávat. Víc říct nemůžu, protože nechci jen slibovat jako loni s festivalem. Hromada lidi to pochopila ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.