Limitka k Flying Rockstar Energy Tour pro ČR s Podmolem!

Pamatujete si na pár dní starou limitovanou edici 250ml nového originálu pro Polsko k chystané návštěvě Flying Rockstar Energy Tour v této zemi? Ještě se ani pořádně neobjevila v obchodech a přitom se Libor Podmol, Filip Podmol, David Rinaldo a další hvězdy FMX zastaví ve Varšavě již 28.5. Globální FMX Team Rockstaru se má spolu s živou rockovou hudbou ukázat také u nás a díky tomu má svou limitku i český trh!

rockstar-energy-drink-superior-taste-original-flying-energy-tour-libor-podmol-cans

Rockstar Nový Originál má v designu dost prostoru pro přidání zajímavých věcí a proto tahle limitka vypadá opravdu povedeně, i když je v podstatě celkem jednoduchá – nahoře došlo k přidání loga akce a na boku je Libor Podmol během skoku. Žádná jiná příchuť se nepřidá, limitkou bude jen Originál. Tím pravým překvapením, samozřejmě krom limitky, je fakt, že je vstup na akci zadarmo! Kdy dorazí Flying Rockstar Energy Tour do ČR zatím nebylo upřesněno. Podle našich informací se má akce konat 18.6 na motokrosové trati ve sportovním areálu Kavčák – Benešov u Prahy. Na webu sice uvádějí Prahu, ale Benešov není zas tak daleko :)

Komentáře

1 | Berda | před osmi roky

Škoda že bude jenom Origo :/ ale tak alespoň něco tady máme :)

reagovat

2 | Jake | před osmi roky

[1] Berda: Lepší jeden parádně zpracovanej, než nějaký patlaniny :) Na ostatní verze se to nehodí, Nový Originál má na proma super design s hromadem mista :)

reagovat

3 | Ang | před osmi roky

A Nový Originál se dá konečně pít… A design má taky skvělej, s limitkou o to lepší

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.