Monster Call of Duty Advanced Warfare v EU! Limitkou i Assault!

6 týdnů uběhlo jako voda a to, co někteří z nás očekávali, se stává skutečností. V USA se letos plechovek Monsteru spojených s novým dílem Call of Duty: Advanced Warfare nedočkají, protože zde ohlásili spolupráci s Mtn Dew a Doritos od konkurenční PepsiCo. Jenže Evropa není Amerika a Monster je na našem kontinentu přeci jen více rozjetý. Loňská spolupráce Monsteru s herní sérií Call of Duty se již brzy zopakuje!

monster-regular-energy-drink-can-call-of-duty-advanced-warfare-uk-500mls

Nový díl Call of Duty: Advanced Warfare tak nakonec přinese další řadu plechovek. Ty budou dost podobné těm loňským – vpředu nahoře logo, z boku voják a soutěž k tomu. To se nejspíš bude týkat opět jen Regularu a na některých trzích také verze Absolutely Zero v designu původního Lo-Carbu. Podle našich informací se akce bude opakovat na stejných trzích, jako v případě COD: Ghost. V ČR a SR by tedy tyto plechovky neměly chybět!

monster-assault-energy-drink-can-call-of-duty-advanced-warfare-uk-500mls

Dlouhé pátrání ovšem odhalilo i oficiální obrázek Monster Assault ve verzi Call of Duty: Advanced Warfare! Ano je to opravdu tak – Monster konečně pochopil, že COD patří právě na variantu Assault! Obrázek plechovky pro Anglii navíc odhaluje start celé akce, která bude 31.10 = více informací i příchod plechovek na trh již opravdu brzy! Podle všeho se plechů dočkáme i u nás, je jen otázkou, jestli se objeví jen Regular, nebo i Absolutely Zero (rovnou při své premiéře v ČR/SR) či na Assaultu. Na ostatních verzích pak budou jen soutěžní trhátka.

Seznam zemí: Bulharsko, ČR+SR (stejná plechovka), Estonsko, Lotyšsko, Litva (1 plech), Maďarsko, Německo, Itálie, Polsko, Rakousko, Řecko, Švýcarsko a Velká Británie.

Plechovky: 500ml Regular ve všech zemích, 500ml Assault v Německu a Velké Británii!


English: We have information that the Call of Duty: Advanced Warfare promotion on Monster cans starts 31.10.2014 across the Europe, so more info and real cans soon! + You can see our exclusive picture of Monster Assault can with COD: AW promo too! This version is for UK! Monster finally discovered that Call of Duty belongs on Assault can! Woohoo! This promo isn't for USA, because of Mtn Dew + Doritos promo.

List of countries: Austria, Bulgaria, Czech Republic + Slovakia (same can), Estonia + Latvia + Lithuania (same can), Germany, Greece, Hungary, Italy, Poland, Switzerland and United Kingdom.

Cans: Regular 500ml in all listed countries, Assault 500ml in UK and Germany!

Komentáře

1 | Light Twix | před devíti roky

Už by sem mohli dát to Absolutely Zero

reagovat

2 | bady | před devíti roky

nepochopím proč nás pořád spojují se slovákama, už jsme přece oddělený stát -_- tak jsme mohli mít plech s krásně velkým vojákem ale ne..oni nam tam jebnou slovenštinu a vojaka mame nejmenšího -_-

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

[2] bady: Nespojuje nás někdo někde, ale Coca Cola, která má v Praze jednotné zastoupení / jednu firmu pro území ČR i SR. Je to tak logické, má to tak hromada firem – i PepsiCo / Rockstar / Hell… Je to hned vedle, rozumíme si, požadavky trhu jsou téměř identické…

reagovat

4 | krk15 | před devíti roky

neumím si představit toho vojáka na CZ/SK plechovce..to bude vypadat divně

reagovat

5 | xDante1986 | před devíti roky

Ahoj, pro mě je Assault zatím nej…nějak jsem si na něj zvykl, dříve to byl spíš ripper a khaos :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.