Limitovaný Kamikaze Strong energy for President

Edit 28.1: Chcete vyhrát celý kartón Kamikaze s Karlem? Pak odpovězte na tuto soutěžní otázku!

Právě v těchto chvílích je ve volebních vše v plném běhu a urny v celé ČR se postupně plní hlasy právoplatných voličů. V sobotu odpoledne už se naopak podle sčítání hlasů začne rýsovat nový prezident ČR na následujících 5 let. Ať už vás volby zajímají nebo ne, ať už je váš favorit kdokoli, z celé řady propagačních materiálů a všeho možného je tu jedna věc, která vás zajímat bude. Jedná se totiž o plechovku energetického nápoje s Karlem :))

kamikaze-strong-energy-for-president-karel-schwarzenberg1s

Kamikaze Strong energy for President je speciální limitovanou edicí, která vznikla z iniciativy výrobce na podporu prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberg. Jedná se sice pouze o sleeve folii umístěnou na klasické již potištěné plechovce Kamikaze Strong. Design spojuje žluté předvolební materiály, na kterých má Karel fialové punkové číro s původním vzhledem. Logo a popisky jsou stejné, až na prodloužené Strong energy for President.

kamikaze-strong-energy-for-president-karel-schwarzenberg2s

Zajímavou limitovanou edici Kamikaze s Karlem nelze sehnat klasicky v obchodě a její výskyt bude spíše náhodný. Jednou prozraditelnou možností je nákup na oficiálním e-shopu Kamikaze drinku. Jak e-shop i samotné stránky prozrazují, do budoucnosti energiťáku Kamikaze zasáhne samuraj! O tom vám ale prozradíme víc až někdy příště. Teď je totiž čas na volby. Můj hlas dostane… Kamikaze Strong energy for President!

kamikaze-strong-energy-for-president-karel-schwarzenberg3s

P.S.: Kamikaze Strong s Karlem můžete získat také v Café Prádelna na pražských Vinohradech v ulici Slavíkova. Stačí se zastavit a dát si na podporu 3 panáky, za které obdržíte plechovku zadarmo! Akce platí jen do vyčerpání zásob plechovek nebo alkoholu :) A když jsme u toho…pamatujete si na billboardy se spícím Karlem a reklamou na Kamikaze? Kamikaze s Karlem mají i ve volebním štábu, teď už se spát nebude! :)

Komentáře

1 | Jake | před jedenácti roky

Přidávání komentářů bylo zakázáno. Nechci zde řešit nějaké nesmyslné politické hádky, to si běžte na Idnes a podobné servery.

reagovat

Cisco certification examinations are stringent and focus is often kept on updated technology trends. The 100–101 exam questions organized by the professionals will help to condition your mind to promptly grasp what you could be facing in the Cisco 100–101 cert examination.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.