Loprais pojmenuje nový kamión po energy drinku

Není to tak dlouho, co skončila do té doby úspěšná pouť posádky InstaForex Loprais Teamu skrze Rally Dakar 2012 kvůli nezapomenutelné nehodě. Celá posádka usnula na přejezdu a po děsivé nehodě bylo vymalováno. Každý se ptal, jak je to možné, když dělají reklamu vlastní dvojici energetických nápojů Loprais a 69, oba opatřené heslem „Neusínej“. Paradoxní situaci vysvětlil Aleš Loprais: „Pomohla by nám jediná plechovka, bohužel jsme je všechny spotřebovali v první půlce soutěže“.

69-energy-drinks

Ano, Dakar je náročný a svou daň si letos vybral mimojiné také na české posádce, která dokázala prohánět Red Bullem sponzorované tovární Kamazy. Reklama na energy drinky zřejmě ztrácí sílu, Kamazům upadly křídla a nakonec vyhrál De Rooy na Ivecu. S odstupem času je jasné, že si havárie nevyžádala žádné dlouhodobé následky na posádce, o to hůř ale dopadla překrásná žlutá Tatra Jamal přezdívaná „princezna“.

loprais-provereno-dakarems

Zcela zdemolovaný stroj se vrátí zpět do dílen, k použití toho asi moc nezůstane. Proto se mezitím začínají vytvářet plány na kamión nový, se kterým se chce A. Loprais zůčastnit Dakaru 2013. A jak se bude jmenovat? Možná právě na popud všem vtípkům to bude „Queen 69“, tedy v překladu „královna“ doplněná právě o název energetického nápoje 69. Do nového projektu přejeme hodně sil! Snad si přístě kluci vezmou více plechovek a zdárně dorazí až do cíle, nejlépe na stupinku nejvyšším!

Komentáře

1 | David | před dvanácti roky

Ten žlutej už mám doma :)) je skvělej

reagovat

2 | Mtx | před dvanácti roky

Aby mu ta 69 zas nepřinesla smůlu. Aby tam něco s nějakou spolujezdkyní neprovozoval a zas se nevyboural…

reagovat

3 | Lucie Vlachová @ | před jedenácti roky

poptávka

Dobrý den,

potřebovali bychom nechat pro našeho klienta vyrobit reklamní energy drinky. Prosím můžete mi zaslat cenovou kalkulaci na výrobu 1 200 ks, 1 500 ks a 2 000 ks energy drinků + prosím o termín dodání od závazné objednávky.
Předem děkuji a přeji krásný den

S pozdravem

Lucie Vlachová

reagovat

4 | -€- | před jedenácti roky

Dafuq ?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.