Loyd Energy Green Tea - 2 nové zelené energy čaje v Intersparu

Pokud znáte značku Loyd, tak pravděpodobně víte, že se jedná o značku čajů, ať už v pytlíčcích, pyramidkách nebo klasicky sypané. Nejen tyto čaje ovšem můžete potkat v českých obchodech. Do řetězce obchodů Interspar totiž dorazily dva nové hotové čaje v 250ml plechovkách. A nejsou to ledajaké čaje, nýbrž zelené energetické čaje. V Intersparu už je seženete za skvělých 19,90 a to rovnou ve dvou variantách.

loyd-energy-green-tea-250ml-interspar-syceny-nesyceny-still-sparklings

Loyd Energy Green Tea je novinkou na českém trhu a pořídit si jej můžete v sycené a nesycené variantě. Červená plechovka obsahuje sycený zelený energetický čaj se 3% šťávy z ovocných koncentrátů, žlutá pak obdobný nesycený nápoj s rovnými 20% šťávy z ovocných koncentrátů. Obě varianty spojuje obsah 85mg přírodního kofeinu ze zelených kávových zrn, guarany a zeleného čaje v malé 250ml plechovce.

loyd-energy-green-tea-250ml-interspar-syceny-nesyceny-still-sparkling-stojans

V Intersparu, kde Loyd Energy Green Tea startuje, naleznete speciální stojany jako na fotografii z Intersparu v Táboře. Nehledejte tedy přímo mezi energy drinky ;) Dnes a zítra navíc ještě v pobočkách řetězce Interspar probíhá ochutnávkové akce, takže můžete novinku ochutnat a vybrat si rovnou tu, která vám bude víc sedět. Já si je za dvacku stejně koupím rovnou oba a připravím si na ně v nejbližších dnech recenzi. Zelený čaj já můžu :)

Komentáře

1 | zajcew18 | před desíti roky

měl jsem ten červenej a mě osobně chutná. Je docela hořkej, takže nebude chutnat každýmu…

reagovat

2 | skoces | před desíti roky

víc jak dva týdny už jsou v prodeji :D není nad aktuální zprávy

reagovat

3 | Jake | před desíti roky

[2] skoces: Ano, místo blbých připomínek je jednodušší nás příště informovat, když víš o něčem, o čem se ještě nepsalo. Já každý den do všech obchodů nechodím a pod palcem taky nemám prodejce, kteří jsou v ČR noví. Nikdo s tím nepřišel ani na FB, všichni mlčí, ale mít pak kecy, to jo ;)

Kdyby se nám neozval sám distributor, nebylo by to tu ještě dýl.

reagovat

Jake má pravdu,si to pište sami ;) Navíc,buďte rádi aspoň za nějaké informace…kde jsou ty časy,kdy jsme si každý všechno hledali sami a hlídali sme se,abychom nevyzradili naše tajná místečka-teď se člověk snaží něco vyměnit a hned miliarda komentů jak se to dá sehnat tady a támhle.To by se to sbíralo,kdybych měl před těma skoro 3 rokama seznam kam mam zajít…trochu dobrodružství by vám neuškodilo ;)

reagovat

5 | skoces | před desíti roky

[3] Jake: komu jsem chtěl, tomu jsem o tom řekl.

[4] TiN-MAN:
jop, s tím musím souhlasit, lepší to bylo před lety, když si to člověk hledal, když si to našel měl z toho i větší radost, než když si to tady přečetl a pak pro to šel, ze stejného důvodu jsem na to neupozorňoval

reagovat

6 | Primery energy drinks | před desíti roky | https://www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Ja to vedel, ale nebyl na to cas… :/

reagovat

7 | Jake | před desíti roky

[5] skoces: Zbytečně to přeháníš, pro Exportní BigShocky taky lidi do obchodů neposílám, ale věci které jsou v každé pobočce řetězce, tam fakt nemá smysl něco skrývat. Bývá to i v letácích, chtějí to i výrobci profláknout a stejně by ti pod nabídku toho někdo napsal „Vždyť to mají v Intersparu“.

Je tedy potřeba najít nějakou mez mezi smyslným prozrazováním a nesmyslným „zadržováním“ informací ;) U tohodle to smysl nemá.

A představ si, že jsem často kritizovanej za to, že lidem neřeknu kam přesně si pro to zajít. Ano, neřeknu, protože jsem sběratel. Kdyby jsi mě pořádně znal, věděl bys, že to je přesně to, proti čemu bojuju. Když jsem to sám stěží našel v jednom obchodě, tak neřeknu. Ale když je to v řetězci, nemá smysl to neříkat.

Tak až příště něco objevíš v řetězci, budeme rádi, když nás na to upozorníš. V tomhle případě to totiž vážně nemá smysl skrývat ;)

Já právě to dobrodružství udržet chci, ale lidi sou stejně líný. Stejně by si počkali, až budou vědět, že je Loyd v každym Sparu. A ti co chtějí hledat, tak vyjdou ven i přes existenci webu. Včetně mě.

reagovat

8 | skoces | před desíti roky

[7] Jake:
ano, když je to v řetězci a podporuje to výrazná marketingová akce tak není co skrývat. pokud to ale je v řetězci, dva týdny se o tom nemluví, není to v letáku nebo tak, tak proč bych to měl někomu říkat. Když bych napsal sem nebo na fb jo je to tam a tam, tak dle mého názoru tím jenom připravím o ten pocit, že si to našel sám další lidi, kteří by to mohli najít a říct si tý jo nějaká novinka a nikdo o ní neví atd…
takže tak

reagovat

9 | Jake | před desíti roky

[8] skoces: To ti nikdo nebere a i já sám sem rád když příjdu do obchodu, i řetězce, a vidím tam něco úplně nového. Pak ale vůbec nechápu tvůj první komentář – „víc jak dva týdny už jsou v prodeji :D není nad aktuální zprávy“, který tuto diskuzi tedy zcela zbytečně rozpoutal, když ti jde o opak a vlastně jsi rád, že je zpráva později ;)

Já sám totiž dělávám to, že některé zprávy nechám pár dní u ledu a čekám, až když o tom lidi začínají vědět a je to jen o tom, jestli si to přečtou tady, nebo na FB. Stejně jako v případě článku, který bude dnes ;)

reagovat

10 | CrazyDog @ | před desíti roky | energy.fmblog.cz

Jen díky tomuto článků vím, že jsou v Intersparu. Prostě tam nechodím, tak bych to jen stěží zjistil. Já jsem rád za tyto informace.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.