LUX high energy drink - Zní to luxusně, ale chutná jako...

K nepřebernému množství energetických nápojů ze sousedního Německa, tedy těch které není až takový problém sehnat, patří také LUX. Název opravdu nemá připomínat vysavač, spojení Lux High má naopak navozovat pocit luxusu. Do ČR se přižene jen při sehnání správného partnera, zatím jej tedy seženete vedle Německa i ve Švýcarsku, Francii, Anglii, Španělsku, Bulharsku, Itálii, Rumunsku, Ukrajině, Jižní Africe a ve velké části Asie.

lux-high-energy-drink-ginseng-guarana-taurins

Lux se prodává v nikterak přeplácané stříbrné plechovce s červeným logem + názvem a popisky obsahu ženšenu, guarany a taurinu. Popravdě už u vzhledu si představuji luxus trochu jinak, i když v jednoduchosti se s Luxem shodnu, takhle to vypadat nemá. Stejně bohužel vypadá i samotný obsah, jenž se ani ve špetce neodlišuje od hromady úplně stejných klasických tutti-frutti energy drinků. A pro ty máme střední Skóre: 3

Komentáře

1 | Ondra Štefák | před jedenácti roky

Jaku, máš fajný články. Ke konci vždycky ohdnostíš chuť drinku, ale trochu zvlášntně. Píšeš „skóre“, ale hodnotíš to jako známkou, tzn. 1=nejlepší až 5=nejhorší. Normální člověk si myslím ale pod pojmem „skóre“ představí, čím větší, tím lepší, prostě velký skóre. Pokud bys chtěl zůstat u tohohle hodnocení, změnil bych slůvko „skóre“ na „známka“ a nebo otočil stipnici, čili 5=nejlepší (největší skóre).
Podle mě to dává větší smysl.

reagovat

2 | Jake | před jedenácti roky

[1] Ondra Štefák: Hm, poprvé za historii webu konstruktivní připomínka… dává to smysl a možná už jsi zaznamenal, že se to při testu BLUček objevilo :) Vůbec mě to nenapadlo, ale máš pravdu ;) Díky.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.