Mega Monster 553ml twist top v Německu, a co 573ml XL pro ČR!?

Pridat.eu

Monster opět něco vymyslel a ač jsme o tom měli nějaké zprávy, nakonec nás to stejně jako v případě XG dost překvapilo. Proč? Protože se to objevilo jinde, s jiným názvem, obsahem a bůhvíčím ještě. V Německu se totiž dnes objevil Mega Monster o objemu 553ml a twist topem známým z No Fearu. Fotku máme od Energipedia.de (thx Kevin!) a říkáme si, k čemu je to vlastně dobré? 53ml navíc? twist top? Nebo hlavně plech do sbírky?

monster-mega-553ml-energy-drink-can-twist-top-germanys

Správně je kombinace všech 3 variant. 53ml navíc vás nezabije, ale furt je to lepší, než o 15ml méně (klasické půllitry s twistem mají 485ml) a tak na to Monster vlastně vyzrál, nabídl téměř největší plechovku v Evropě (568ml se občas objevuje, ale jsou to nezajímavé značky jako Booster apod.), twist top a zajímavý plech do sbírky.

monster-xl-energy-drink-568ml-czech-republic-twist-top-cans

Myslíte si, že to v Německu končí? My to vidíme na opak. Pamatujete na návrh české verze plechovky XG? A co takhle XL? No, i tenhle návrh přímo pro Monster se nám dostal do rukou – 568ml a název XL. Popravdě jsme čekali právě přejmenování na Mega, ale po XGčku člověk nemohl vědět, jak to vlastně dopadne. Takže hurá pro Mega do Německa a kdo ví, časem třeba i do krámu za rohem. Nebo pro XL?

English: Mega Monster is in Europe! 553ml can with twist top is available in Germany now. + We have image of Monster Energy XL – it's just work in progress version of twist top can, 568ml for Czech = Not in sale yet and we have no idea, when it will be. I expect that we got same Mega as Germany and XL will be forgotten. We will see.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.