MegaSoutěž se Sharkem na oslavu 250 000 návštěv!

Další soutěž je tu a tentokrát to bude doslova a do písmene MegaSoutěž! Společně s energetických nápojem Shark Stimulation, který v ČR oficiálně distribuuje společnost Olimpex, jsme na oslavu návštěvníka číslo 250 000!!! připravili opravdu velkou soutěž trvající celý měsíc, respektive 4 týdny od 22.10 – 19.11.2012. Že určitě budeme soutěžit v něčem co vám nejde? Proto pro vás máme 5 kol, různé úkoly a hromadu žraločích výher!

2. kolo (29.10 – 4.11): Navrhni svůj plech – Gratulujeme vítězům vyhlášeným u zadání 3. kola
3. kolo (5. – 11.11): Tipovačka – Gratulujeme vítězům vyhlášeným u zadání 4. kola
4. kolo (12. – 18.11): Fotografické – Vítězové ohlášeni v závěrečném článku
shark-energy-drink-logos

Každý týden poběží jedno nezávislé soutěžní kolo, ve kterém budou soutěžící plnit jednotlivá zadání. V pondělí se objeví článek s úkolem a na jeho splnění bude čas do nedělní půlnoci. S dalším úkolem přijde vyhlášení vítězů předchozího kola a tak pořád dokola :) Aby toho nebylo málo, v každém kole získá následující ceny rovnou 5 šťastlivců. O co vše se hraje? Kromě samotných energiťáků Shark Stimulation jsou to i věcné ceny:

1.místo – 12 plechovek výborného Shark Stimulation Energy Drinku + věcné ceny od Sharku – bunda, tričko, antistresový míček, kšiltovka, zimní čepice, plastová taška, propiska, klíčenka a tetování.
2. místo – 6× Shark Stimulation, bunda, tričko, míček, čepice, taška, propiska, klíčenka a tetování.
3. místo – 3× Shark Stimulation, bunda, tričko, míček, kšiltovka, propiska a klíčenka.
4. místo – 2× Shark Stimulation, tričko, míček, čepice, taška a tetování
5. místo – 1× Shark Stimulation, kšiltovka, taška, propiska, klíčenka a tetování.

shark-stimulation-megasoutez-vyhrys

V každém kole tedy vyhraje 5 soutěžících bez ohledu na to, jestli se budou účastnit ostatních kol. Výjimkou je poslední 5. kolo, kdy vhodíme do osudí všechny došlé nevítězné odpovědi z předchozích kol a vylosujeme 5 z vás, kteří dříve neměli štěstí a zatím nic nevyhráli! Kvůli poslednímu kolu má smysl účast ve všech 4 klasických kolech, při losování díky tomu můžete mít až 4× šanci na výhru, pokud jste už něco nevyhráli :)

shark-energy-plechs

Vzhledem k rozmanitosti jednotlivých soutěžních kol se samozřejmě liší způsob výběru vítězů. V prvním již odtajněném kole budou výherci vylosování z absolutně správných došlých odpovědí. V případě, že by nedošel potřebný počet s 10. správnými odpovědmi, dojde k řazení dle získaných bodů. Další kola bude například hodnotit odborná porota a nebo trefa jako v sazce. Tipovat budete i čas příchodu návštěvníka číslo 250 000.

shark-megasoutez-headers

Soutěž je určena pouze pro občany České Republiky bez věkového limitu, takže už vám nic nebrání začít soutěžit. V tomto článku se každý týden, tam nahoře, u seznamu jednotlivých kol, objeví odkaz na zadání daného kola. V pondělí se každého soutěžního kola dočkáte i přímo na hlavní stránce nebo během propagace na Facebooku. Tak hodně štěstí a těšíme se na příchod 250 000. návštěvníka po 16 měsících od spuštění webu.

Komentáře

1 | DANTEEE @ | před desíti roky

YEAS :D

nic nevyhraju určitě :DD

reagovat

2 | Zakkusu | před desíti roky

Skvělý nápad ;) Díky …

reagovat

3 | Samuels | před desíti roky

ach, škoda že len pre Česko :(

reagovat

4 | Luigy | před desíti roky

Dobrej nápad s tou soutěží!

reagovat

5 | kKk | před desíti roky

VYhla

reagovat

6 | kKk | před desíti roky

Kdy se to vyhlásí ?

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.