Mimoňové na plechovce - Dětská cola a mulťák pro ČR :)

Kdo by nemiloval Mimoně? Tito malí žlutí roztomilí pomocníci padouchů jsou aktuálním hitem díky svému prvnímu celovečernímu animovanému filmu. Pochází z filmů Já, padouch, kde získali své příznivce a vlastně naprosto zastínili hlavní příběh a ostatní postavy. Bůhvíproč jsme si je zamilovali a donutili autory vytvořit jejich vlastní film. Na to se samozřejmě váže hromada dalších produktů včetně oblíbených nápojů pro děti. 

mimonove-minions-stuard-bob-dave-kinder-cola-multivitamin-kids-drink-detsky-napojs

Není tedy divu, že se objevují na plechovkách právě i Mimoňové, kteří se objevují na našem trhu ve dvou příchutích a to Kinder Cola (dětská cola) a Multivitamin. Cola je bez bublinek, ale chutná pořád dost zajímavě a pro děti to vlastně asi není vůbec špatné, jelikož nechutná jen jako vyčpelá verze s bublinkami. Mulťák je také nesycený, není zbytečně přeslazený a nabízí takovou tu klasickou chuť ve které převažuje pomeranč.

angry-birds-multivitamin-apple-cherry-green-apple-kinder-cola-kids-drink-cans

Stejný distributor, jiné postavičky :)

Obě verze, stejně jako ostatní plechovkové dětské drinky, samozřejmě neobsahují kofein, taurin apod, tudíž je narozdíl od ED mohou opravdu pít i děti. Minions Kinder Cola a Multivitamin v ČR distribuuje stejná společnost jako dětské nápoje Angry Birds, tudíž je seženete nejčastěji právě tam, kde „naštvané ptáky“. Obě značky drinků mají ve velkém také v Sapě, tudíž není problém je zakoupit ve večerce. Loučí se Stuart, Bob a Dave :)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.