Mixxed Up Caipirinha, Mojito, Guava a Apple v Lidlu

Aktualizace 16.6: V Lidlu se nakonec usadily všechny 4 komentované varianty – již známé juicy verze Apple a Guave (foto zde), které jsou v ČR již podruhé, i obě nefotbalové a nealkoholické verze koktejlových limitek – Caipirinha a Mojito. Nás samozřejmě více zajímají právě nové „koktejlovky“. Určitě je ochutnejte, Caipirinho mě tedy moc neoslovilo, v Mojitu je celkem dost cítit chuť máty peprné, chutná tedy jinak než Siti Mojito.

mixxed-up-mojito-caipirinha-non-football-style-cz-sk-cans


Jak jsme před Brněnským srazem avízovali, fotbalové limitky Mixxed Upu jsme si raději koupili v Rakousku resp. Maďarsku. Já je teda potom prodal, protože 355ml patvary už do sbírky nechci. Samozřejmě se dalo očekávat, že některé varianty těchto limitek dorazí i k nám. Např. na maďarské nefotbalové verzi Mojita jsme našli češtinu, takže to bylo „jasné“. A leták Lidlu platný od pondělí 16.6 příchod minimálně jedné novinky potvrzuje:

mixxed-up-lidl-355ml-caipirinha-apple-czs

Za skvělých 7,90,– mají být v Lidlu dostupné minimálně 2 varianty 330ml Mixxed Upů. Vedle oné „nefotbalové“ varianty nealkoholického podání koktejlu Caipirinha, se objeví také verze Apple, která u nás již kdysi byla v prodeji. Tyto varianty jsou 100%, jenže leták říká „různé druhy“. Fotbalové verze zřejmě nedorazí, ale nefotbalové Mojito by dorazit mohlo, i když tu máme Siti Mojito, jelikož na maďarské verzi byla čeština.
 

mixxed-up-lidl-355ml-caipirinha-apple-cz2s

Třetí fotbalová varianta Guarana se zatím v nefotbalovém podání nikde neobjevila a tak se zřejmě nedočkáme ani této „novinky“. Objeví se tedy v Lidlu kromě verzí Caipirinha a Apple ještě něco dalšího? Možná Guava, jenž tu jednou byla právě spolu s Applem. No uvidíme jak to bude. Já si koupím Caipirinhu aspoň na chuť.

Komentáře

1 | Jake | před desíti roky

A omlouvám se Valchimu, kterému jsem v rámci promazávání hnusného spamu od botů smazal nechtěně i jeho dotaz na „tento“ článek, který už byl mezitím připraven :)

reagovat

Tak to jsem zvědav jestli je konečně seženu :D loni jsem je totž nesehnal :( :D

reagovat

3 | Valchi @ | před desíti roky

[1] Jake: OK nic sa neděje hlavně že máme článek a že likviduješ ty pitomé spamy.

reagovat

4 | Valchi @ | před desíti roky

V Albertu Supermarket i Hypermarket objeveno modré Rodeo Sugar free.

reagovat

5 | Jake | před desíti roky

[4] Valchi: To už je tam docela dlouho, aj v Normě :)

reagovat

6 | mishol | před desíti roky

caipirinha vynikajici byl jsem mile prekvapen :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.