Mixxed Up mění vzhled i název => V Lidlu nový Freeway Up

Aktualizace 22:12: Jak se dalo očekávat, i zbylé dvě varianty se začínají objevovat. Vzhled nových Freeway Up Classic a Light můžete okouknout na novém obrázku. Classic svou barevnou kombinací připomíná Xbox :))

freeway-up-energy-drink-lidl-design-mixxed-light-classic-xbox-2015s

Lidl se nám po nějaké době opět vytáhl s nějakou „novinkou“. Možná víte, že pro své soft drinky od citronády přes pomerančadu až po colu využívá názvu Freeway a to již opravdu dlouhá léta. Ale málokdo už si asi pamatuje, že název Freeway kdysi nesly i jejich energetické nápoje. Jenže pak došlo v podobném logu k přejmenování na Mixxed Up a to se drželo dlouhá léta. Až dodnes, kdy přichází „zpět“ jako Freeway Up!

freeway-up-cassis-energy-drink-lidls

Nový název i naprosto odlišný design vás samozřejmě může v Lidlu zaskočit. Na první pohled naprosto nový drink ovšem skrývá jen staré známé varianty Classic, Cassic a Light, které bude Lidl nově nabízet pod názvem Freeway Up s jednoduchým funkčním designem, na kterém je mnohem menší logo než dříve. Zatím se podle všeho dá sehnat pouze Cassis, ale za pár dní má následovat také Classic a Light. Hurá do Lidlu!

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.