Monster Assault v herní edici Modern Warfare 2

Během oslavy 3 let mojí sbírky jsem otevřel pro mě aktuálně nejcennější plechovku ze všech 1750 kousků, což jste mohli vidět ve včerejším videu. Jedná se o limitovanou herní edici oblíbeného colovo-višňovo-citrónovo-bůhvíco Monsteru Assault, která vznikla v září 2009 jako doprovodný merchandise a zároveň produkt se soutěží k tenkrát nové hře Call of Duty: Modern Warfare 2. Web kdysi ještě neexistoval, a tak si jej představíme dnes.

monster-assault-modern-warfare-2-editions

Můj milášek :)

Chuťově naprosto normální Monster Assault má své kouzlo v samotné plechovce. Stejně jako jsou oblíbené plechovky s Kenem Blockem, i tato má své kouzlo nejen v postavě na plechovce. Nachází se na ní voják ze střílečky Modern Warfare 2, nechybí ani loga hry a samotného vývojářského studia a místo klasického Monster příběhu jsou zde zapsány informace o hře a jejím spojením právě s Monster Energy na této jedinečné plechovce:

monster-assault-modern-warfare-2-edition-palets

Pár limitek…

„Přichází další evoluce v hraní… Modern Warfare 2! Pokud jste už někdy hráli Call of Duty, tak víte o čem mluvíme. Studio Infinity Ward nám poslalo pokročilou vývojářskou kopii MW2 a my byli ze hry tak nadšení, že jsme se ji rozhodli umístit na naší plechovku. Vzali jsme Monster Assault a upravili ji tak, aby mohla úspěšně čelit mnoha tvářím moderní války“ (Modern Warfare = moderní válka).

monster-assault-modern-warfare-2-edition-cans

A tak před 3 roky, vlastně ještě pár týdnů předtím, než jsem začal sbírat, vznikla plechovka, jejíž získání pro mě bylo dlouhou dobu tím nejdůležitějším. Podařilo se mi to až ve chvíli, kdy byl obsah přes rok prošlý a dokonce až po jejich následnících – tím jsou ve videu taktéž zmíněné Monstery v US Army edicích. A ona zmiňovaná chyba ve videu? Dick Kramer není voják na plechovce, nýbrž slavný americký kreslíř, kreslící vojenské věci.

Komentáře

1 | Synflo | před desíti roky

Pěkný. Hodně Ti fandím. Jen se chci zeptat, odkud bych sehnal Monster Assault a Relentless Apple & Kiwi?

reagovat

2 | Misho | před desíti roky

[1] Synflo: Assault maju v candy store aj v alggoode alebo vycestuj USa :)

reagovat

3 | Synflo | před desíti roky

Kde by jsem mohl sehnat nejlevněji Assaulta, Relentless Apple & Kiwi a RockStar Apple?

Děkuji předem za odpovědi :)

reagovat

4 | Jake | před desíti roky

[3] Synflo: Tak Assaulta a RR Apple normalne v nemecku v obchodech, Relentless Apple & Kiwi leda v Anglii, ale chuťově si u nás stačí koupit Burn Blue, jelikož to jen Coca Cola přelila do jiné značky. (najdeš v sekci Relentless) Samozřejmě pokud jde o plech tak je to jiná.

Přes internet takovýhle věci moc nekupuji, ale pokud, seženeš je asi na Drink4you.de (sekce e-shopy), ale to neni nic vyhodnyho.

reagovat

5 | Synflo | před desíti roky

Spíše mi jde o ty plechy :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.