Monster Cuba-Lima a Zero Ultra potvrzeny i s bonusem!

Dvojice nových před měsícem představených Monsterů Cuba-Lima a Zero Ultra byla konečně oficiálně potvrzena! V materiálech s testovanými novinkami se sice nacházejí už dlouho, ale jejich uniklé počítačové obrázky nebyly dostatečným potvrzením budoucí výroby. O tom, že tato dvojice opravdu existuje, potvrzují fotografie z jednoho amerického státu, ve kterém se prodávají s předstihem za účelem testování. Toho výrobci jako Monster a Rockstar využívají pravidelně i když si tak nezajistí úspěch (př. zrušeného Coconut Water).

monster-cuba-lima-reals

Na obou plechovkách je vedle povedeného designu k vidění také zajímavá „protiskluzová“ úprava zajišťující, že ji v ruce udržíte i když bude správně orosená. Protiskluzové hrbolky se vyhýbají logu a nekazí tak zbytečně design. Vše je však ve fázi testování a tak se podobná fičurka nemusí na finálovém produktu vůbec objevit. Naopak obě příchuti mají svou cestu do obchodů více než jistou, do obchodů v USA dorazí v říjnu.

monster-zero-ultra-reals

Pokud vás zajímá víc, přečtěte si oba původní články oznamující jak černozelený plech Cuba-Lima, tak opravdu povedený dámský bílostříbrný Zero Ultra, jenž je vlastně jen další kreací na již známé „Zero“ drinky jako Absolutely Zero. Tomu bude také dost podobný, jen složením a úpravou chutí bližší ženám. Naopak Cuba-Lima je přímo pro muže a nabídne nealkoholickou variaci na Cuba Libre, tedy mixu coly, bílého rumu a limetky.

Komentáře

1 | Klid | před jedenácti roky

Směr Drink 4 ypu !! Please !!

reagovat

2 | NeoCZ | před jedenácti roky

[1] Klid: To se ještě neví :D

reagovat

3 | Petr | před jedenácti roky

Trochu mimo mísu: Red Bull se stáčí jen v Rakousku nebo mají továrny i jinde? Díky

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.