Monster Cuba-Lima - Konečně dobrý limetkový energiťák

Vyrobit energetický nápoj s příchutí limetky, nebo rovnou něčeho, co se bude podobat alkoholickému nápoji Cuba Libre, už se pokoušela celá řada spíše menších evropských značek. No, většinou to nedopadlo zrovna nejlíp, málokdy to fungovalo a to jsme ani neřešili, jak moc se umělé příchutě podobaly chuti limetky či Cuba Libre. Jaké překvapení, když s něčím podobným přišel také Monster, jehož novinku jsme konečně otestovali.

monster-energy-cuba-lima-libres

Monster Cuba-Lima je založen právě na slavném nápoji Cuba Libre, jenž vznikl na oslavu svobodné Kuby, proto se tak také ve španělštině jmenuje. Původní složení je bílý rum, limetka a cola, no Monster na to samozřejmě musel trošku jinak, jelikož chtěl jako vždycky vyrobit nealkoholický energiťák s názvem Cuba Lima a tak vzali původní zelený Monster, v nižší koncentraci a přidali Colu s limetkou. Otázka je, jak to funguje dohromady.

monster-energy-dub-mad-dob-ballers-blend-cuba-limas

Světe div se, poprvé ze všech známých limetkových energy drinků to funguje a to zatraceně dobře! Jemný nádech origo Monsteru, limetky i coly se pojí v nepřeslazené, žádným směrem nepřehnané, výborné a skvěle vyvážené chuti, ve které žádná ze složek nijak výrazně nepřevládá ani nezapadá. Naštěstí není ani zbytečně kyselý od limetky. Celkově pak možná chutná víc colově, než třěšňovo-colový Assault. Monster Cuba-Lima je po dlouhé době první novinkou této značky, jenž mě oslovila a já chtěl ještě. Ke všemu ten nádherný plech se suprovou protiskluzovou úpravou… Prostě nemám slov. Známka? 1*!

Komentáře

1 | kKk | před jedenácti roky

Z kama ho máš ?

reagovat

2 | Jake | před jedenácti roky

[1] kKk: Z výměny

reagovat

3 | MEno | před jedenácti roky

je to asi najlepsi monster aky som mal ak neratam nitra a javy

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.