Monster Gronk zrušen? Kdepak! Známe jeho chuť a příběh

Před pár dny se na Ebay objevila plechovka slibovaného Monsteru Gronk bez vršku. Prodejce jí prý vyhrabal „ze šrotu“, protože se nakonec něco pokazilo a tahle edice nebude, což rozvířilo diskuzi. Samozřejmě to byl jen obchodní tah daného prodejce, aby z toho vytřískal co nejvíc. Plechovku sebral na lince a příběh si vymyslel. Monster Gronk totiž doopravdy bude a my k němu máme celou řadu zcela nových informací.

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-flyers

Monster Gronk vzniká ve spolupráci s hráčem amerického fotbalu Robem Gronkowskim. 26 letý „Gronk“ hraje v NFL za New England Patriots. Už teď legendou a Monster se s ním rozhodl spojit síly za účelem vzniku limitované edice, která přitáhne lidi stejně, jako varianta The Doctor v Evropě. Monster se netají tím, že jen a díky tomuto spojení může na plechovce využít stejnou kombinaci barev, jako má jejich hlavní konkurent – Red Bull.

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-descriptions

Volně přeložený příběh: „Rob Gronkowski je bestií na hřišti a párty zvířetem mimo sezónu. Jinými slovy je to pravej „Monster“ týpek. S kým jiným by jsme se měli spojit v naší poslední profesionální práci? Gronk! Přepracovaná chuť a prověřená energetická směs přináší ten správnej hukot, tak jak to dokáže jenom Monster.“

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-storys

Popsaná chuť novinky je pořád celkem tajemná. Prý „Méně sladká chuť v evropském stylu“ s „novým pohledem na tradiční příchuť energy drinků“. Barva obsahu má připomínat whisky a vše tak nasvědčuje tomu, že Monster do limitky nedá žádnou příchuť, ale prostě jen pozměněnou a méně sladkou variaci na klasického zeleného Monstera. V USA jde do prodeje 28.3 a do EU nikdy oficiálně nezamíří. Můžeme jen doufat v Candy apod.

monster-energy-gronk-rob-gronkowski-limited-edition-signature-can-player-nfl-new-england-patriots-youngest-87s

English: The Monster Energy Gronk with NFL player Rob „Gronk“ Gronkowski is not discontinued as the seller on ebay said. It's still on the go and hits stores in 28. march. You can find other info as can story, flavor description etc. on pictures. Interesting is that monster use this partnership as official path how to use same color palet (silver-blue-red) as primary competitor on US market (yes, it's Red Bull…)

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.