Monster Muscle Energy Shake - Čokoláda, Vanilka a Kafe!?

Pridat.eu

Muscle je další nová podsérie energy drinků Monster, nabízí rovnou tři příchutě a podle všeho se jedná o finální produkt ze dříve představených Monster Protein. Monster se totiž snaží zaplnit mezery tam, kde už nějaké ty „energetické nápoje“ existují a přitom je nikdo nevyrábí pod značkou energy drinků. Tentokrát je řeč o proteinových mléčných koktejlech podporující růst svalů. V tomto případě Monster Muscle Energy Shake.

monster-muscle-energy-shake-protein-chocolates

Žádný Energy Drink, ale Energy Shake, to je trojice Monster Muscle s čokoládovou, vanilkovou a kávovou příchutí. V každé, pro Monster už typicky povedené, 473ml plechovce se skrývá rovných 25 gramů proteinů, 7 vitamínů a minerálů a 500 mg vápníku podporujících růst svalů a regeneraci po náročném tréninku.

monster-muscle-energy-shake-protein-coffees

Nová série Muscle vlastně jen přenáší úplně typické mléčné koktejly pro sportovce pod světoznámou značku energetických nápojů. Monster zaplní další mezeru, vanilkovou a čokoládovou příchutí nabídne další doposud celkem málo využívané chutě a navíc se pokusí dostat své produkty do zcela nového segmentu. Chytrý to tah!

monster-muscle-energy-shake-protein-vanillas

Nejde však jen o chytrý tah, otázkou zůstává, jak tyhle novinky vůbec mohou chutnat. Takový modrý Monster Rehab ProTEAn chutnal spíš jak jogurt, který už nikdo nechce. A právě proto si všechny tři Monster Muscle vezeme na včera zmiňovaný Hell Energy Trip, kde projdou přísným testem rovnou několika redaktorů a sběratelů.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.