Monster posílá Ultra, Ultra Red a Ultra Sunrise do Evropy!

Spekulace o pravděpodobném rozšíření Monsteru Punch Baller's Blend všude po Evropě ještě ani nezaschly a už je tu další řada novinek od Monsteru na starém kontinentě. Ve Švédsku se totiž objevil bílý Monster Ultra (v USA označovaný jako Zero Ultra) a jen pár hodin na to se stejná varianta objevila v Anglii. Jenže tam se s ním podívaly na světlo světa i další dvě varianty – Ultra Red a Ultra Sunrise a to ve své evropské premiéře.

monster-zero-energy-drink-ultra-red-sunrise-united-kingdom-sweden-500mls

Teď se tedy zdá, že se Monster rozhodl vypustit do Evropy celou řadu Ultra „energy drinků“ bez cukru a zahltit tak konkurenci. Je pravda, že všechny Ultra od Monsteru vůbec nechutnají špatně a v chuti nejsou ony náhradní sladidla cítit. Jen to prostě vlastně nejsou energy drinky, že jo :) I u všech tří Ultra Monsterů lze očekávat stejný postup jako u Doctora a Mega – snad tedy brzy budou v ČR a SR nebo alespoň někde poblíž.

Komentáře

1 | Ang | před devíti roky

Nejlepší byl teda Ultra Blue, Red ušel a Sunrise je prostě Doctor bez cukru, já jsem ale rozhodně rád a určitě si budu kupovat, nakope to i tak :))

reagovat

2 | Sweden | před devíti roky

It is confirmed that they are in Sweden.

The image comes from a collector:
https://instagram.com/p/7k1BBpRrAR/?…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.