Monster redesignuje Khaos + Ripper do série Juiced i v Evropě!

Také vás před nedávnem zaskočilo, když se Monster rozhodl úplně předělat vzhled dvojice téměř nejstarších příchutí ze své nabídky? Khaos a Ripper (M-80) jsou už zažitou klasikou, jenže Monster se snaží rozdělit své produkty do jednotlivých a především přehledných sérií. Rehab, Punch, Muscle, M-100, Ultra, Java a hlavně Juice, kam spadá právě Ripper a Khaos. Právě tahle nedávná změna z USA se teď nezadržitelně řítí na Evropu!

monster-energy-drink-khaos-30-percent-juice-new-design-2015-juiced-serie-orange-can-500ml-europe-usa-styles

Ač v USA jako Juice, tak na prvních dostupných obrázcích evropských 500ml plechovek vidíme „Juiced“. Možná je to pouze pracovní verze, ale Juiced dává taktéž smysl. V Americe možná Juiced nemůže Monster využít, protože Juiced využívá Rockstar a kdo ví, jestli na to nemá tamní ochranou známku, jenž v EU neplatí. Pokud si obrázek zvětšíte, tak zjistíte, že obrázky odhalují rovnou naší československou plechovku. Ani evropská verze pak nepřijde o „protiskluzovou“ povrchovou úpravu, kterou již dobře známe z varianty The Doctor.

monster-energy-drink-ripper-20-percent-juice-new-design-2015-juiced-serie-orange-can-500ml-europe-usa-styles

English: Hahaha! New design of Monster Khaos and Ripper coming to EU! You can see CZ/SK versions on images, but i am pretty sure that this change will be everywhere in EU (soon! :) ). New series is called Juiced and not just Juice as in US. We will see in few weeks if the final product gets inscription Juice or Juiced. We are really excited about this one =) Cans will be with non-slip finish (tactile ink) as The Doctor.

Komentáře

1 | MsVojtacz @ | před devíti roky

Dostane se tedy i do CR a SK?

reagovat

2 | Mike | před devíti roky

Paráda už jsem myslel že se nedočkáme. :-)

reagovat

3 | Ang | před devíti roky

Super, Khaos a Ripper jsou nejlepší Monstery dostupné u nás. A plechovky už trošku zaspaly dobu :D Jsem rád, že nemusím utrácet za US/UK verzi a dočkáme se i tady. Už aby tu byly :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.