Monster Rehab - Povedená "kopie" Rockstaru Recovery


Monster Rehab jde koupit pouze v USA, ale občas si jej pořídí i někdo v evropě. Před nedávnem se nám podařilo dotáhnout pár kousků do ČR a tak nastal čas vám tento drink představit. Stálo nás to sice pěkný prachy, ale za ten plech i obsah to stálo, což vám možná potvrdí i další kupující. Ve skutečnosti znamená slovo Rehab to samé, jako Recovery u Rockstaru. Ten se prodává i v ČR, ale který je lepší?

 


Je lepší Monster Rehab – Tea+Lemonade+Energy…


Ze sběratelského pohledu je plechovka Rehabu cennější právě o to, že se nedá jentak koupit. Navíc je i mnohem hezčí než Recovery, i než klasické Monstery. Obsahuje zajímavou kombinaci čaje, limonády a nesyceného energy drinku. Chuťově je to úplně jasná citronáda podobná zmiňovanému Rockstaru Recovery Lemonade. V první chvilku jsem měl dokonce pocit, že jsem si udělal ledový a sladký granulovaný čaj…

 


…nebo Rockstar Recovery Lemonade – Energy+Hydratation?


Tento pocit neměl daleko od pravdy. Je to prostě citronádový čaj s trochou těch energii dodávajících látek. Oproti Rockstaru Recovery je ale výrazně chutnější a méně sladký. Díky tomu nebudete mít zalepenou pusu, takže ve vás Rehab nevyvolá pocit žízně. Mít po dopití velké plechovky žízeň asi nebude to správné. Monster Rehab je prostě mezi citronádovými energy drinky lepší. Uvidíme, jak dopadnou nové chystané verze, které si představíme někdy příště!

Komentáře

1 | Élá @ | před osmi roky | Nabytek z masivu .cz

Je nejlepší

Včera jsem měla Monster Rehab a uznávám je nejlepší =) ze všech ostatních energy drinků !!!!!!

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.