Monster ruší Rehab Rojo Tea, náhradou nový Raspberry Tea

Aktualizace 18.12.: Raspberry Tea se nám právě chladí v lednici na recenzi. A přitom jsme až teď zjistili, že to není úplná novinka ale předělávka původního Roja! Rehab Rojo Tea totiž skrýval čaj ochucený brusinkami, kdežto Raspberry je čaj ochucený malinami a celkový výsledek má být dost podobný. I proto zůstala barva a design plechovky v podstatě beze změny a Monster se tak nebojí ani záměny plechů v regálech :)


Monster v USA zrušil červený Rehab Rojo Tea a není zatím jisté, jestli se tahle změna netýká i Anglie, kde bylo Rojo taktéž v prodeji. V aktuální zámořské nabídce Rehabů aktuálně zůstává původní Lemonade, Orangeade, Pink Lemonade a Peach Tea. Už nějakou dobu jsou naopak ukončené varianty Green Tea a ProTEAn. Zrušené jsou tedy všechny 3 příchutě, jenž se kdysi jako první přidaly k originálnímu Rehabu Lemonade…

monster-energy-drink-rehab-raspberry-tea-new-usa-flyer-2015-rojo-design-replacements

Jako kdyby Monster přiznával, že tenkrát šlápl vedle a naopak přidává a stále zkouší něco nového. Pro Rehaby má kvótu 5 variant, proto po skončení Rojo Tea muselo přijít něco nového. Jaké překvapení, že je plech novinky stejně barevný a tak si zákazníci možná již brzy pořídí něco jiného, než chtěli. Nový Rehab Raspberry Tea + Energy skrývá malinový čaj, Monster se tedy více zaměřuje na ovocné verze, než čistě čajové.

monster-energy-drink-rehab-raspberry-tea-new-usa-2015-rojo-design-replacements

English: All new Monster Rehab Raspberry Tea + Energy for USA. Old Rojo Tea is discontinued and „replaced“ by this one, because the colors are almost the same. Monster already discontinued all three flavors from first expand of Rehab series – Rojo Tea, Green Tea and ProTEAn. Actual offer in Rehab series is Lemonade, Orangeade, Pink Lemonade, Peach Tea and new Raspberry Tea.

Komentáře

1 | Ondra | před devíti roky

Nejlepší Rehab.. R.I.P. :(

reagovat

2 | Primery | před devíti roky

Tenhle me docela chutnal. A nemyslim si, ze to bylo „spatne“. Skoda…

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.