Mtn Dew Game Fuel Berry Lime a Citrus Cherry v recenzi

Pridat.eu

Před pár dny jsme představili relativně nový český e-shop plný nápojů z USA pod názvem The best of USA a zvedli tak vlnu zájmu. Sami jsme se rozhodli vyzkoušet nejen funkčnost samotného shopu, ale také ty nejzajímavější produkty z jejich nabídky. Doručení bylo rychlé a spolehlivé. Primery z Brna hlásí, že problém není ani s osobním odběrem, i když je potřeba se na tom domluvit. Jsme spokojeni! Ale co nové Mtn Dew!? :)

mtn-dew-game-fuel-cherry-citrus-berry-lime-flavor-call-of-duty-black-ops-3-iii-cans

Mtn Dew Game Fuel Citrus Cherry – Ne každá z dnes již hromady příchutí Mtn Dew se povede. Zato tahle dokazuje opak, jelikož nabízí tu povedenou klasickou chuť doplněnou o jemnou příchuť třešní, kterou téměř skrytá chuť citrusů už jen pouze nenápadně dokresluje. Výsledek je příjemný a na rozdíl od jiných pokusů nepřeslazený. Třešně ani citrusy nepřebíjí klasickou chuť a to je jenom dobře! 

mountain-dew-doritos-competition-pack-call-of-duty-advanced-warfare-reals

Mtn Dew Game Fuel Berry Lime – Opět celkem povedenou „herní“ příchuť nabízí i druhá varianta, v níž je jedna chuť výrazná a druhá pouze lehce doplňující. Tentokrát je cítit „bonbónová“ chuť bobulovitého ovoce s lehkou dochutí limetky. Zelená barva jako na plechovce a téměř klasická vůně Mtn Dew moc nenapoví, ale obsah, to už je něco jiného. Berry Lime je povedenou variací na klasiku dochucenou o bobulovité ovoce.

Máte chuť na Mtn Dew či jiné americké nápoje? Navštivte e-shop ThebestofUSA.cz !

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.