Německý Rockstar chystá limitky + Mango v novém kabátku!

Update 11.1: K původním 3 verzím se podařilo najít také verzi Original – Rockstar Original RAR2015 can:

rockstar-energy-drink-original-rock-am-ring-can-promo-germany-2015s


V roce 2013 se přímo na silvestra objevily nové 250ml SuperSoursy pro Polsko. A včera, tedy v minulém roce, jsem ani nevím proč čekal, až se zase objeví něco od Rockstaru. No, sekl jsem se… o pár hodin :) Nick Arnold (thanks mate!) objevil v online letáku německého Penny obrázek limitované edice Rockstaru SuperSours Blue Raspberry se soutěží o lístky na Rock am Ring, což je rockový hudební festival konaný na Nürburgringu.

rockstar-energy-drink-supersours-punched-guava-blue-raspberry-green-apple-contest-win-a-ticket-rock-am-ring-germany-2015s

Rock am Ring cans

Taky si říkáte, že to určitě nebude jen jedna příchuť? Jake hledal až našel obrázky dalších 2 příchutí. Vedle Blue Raspberry se soutěž 100% objeví také na Punched Guava a SuperSours Green Apple. Limitky obsahují mnohem méně grafiky než starší CZ/SK verze – jednoduchý popis nahoře a vespod pařící dav. Očekávat se dají i další varianty – osobně tipuji nový Lime a Fruit Punch, naopak určitě ne Sparklingy. Na výběr je z následujícího:

rockstar-energy-drink-germany-2015-cans-portfolios

Portfolio of Rockstar Germany

Rockstar Juiced Mango Orange Passion Fruit je velmi oblíbenou příchutí. Zároveň je to téměř poslední Juiced na světě, který se prodává pomalu jen v Německu. Přesto se dočká zajímavého redesignu, který jsme taktéž našli při hledání výše představených limitek. Že vám nový vzhled Manga něco připomíná? Je to možné, dost se totiž podobá této nedávno představené testovací verzi Rockstaru Boom Whipped Orange pro USA.

rockstar-energy-drink-juiced-mango-orange-passion-fruit-new-design-boom-germany-2015s

New Mango design for Germany

English: All new limited edition of Rockstar for Germany with Rock am Ring contest. We already found images of SuperSours Green Apple, SuperSours Blue Raspberry and Punched Guava. I have no idea if we can expect another flavours. My tip: SuperSours Lime + Punched Fruit Punch, maybe some other, but not Sparkling's. +New design of Juiced Mango. Looks like testing version of Rockstar Boom Whipped Orange for USA, isn't it?

Komentáře

1 | James @ | před devíti roky

Rockstar

Jiné Rockstary je problém sehnat než co jsou v nabídce eshopu..?? Zajímaly by mně i jiné chutě, jen k nim nemám přístup.

reagovat

2 | Jake | před devíti roky

[1] James: Zkus Tuzexovky.cz nebo Candy-Store.cz ;)

reagovat

3 | Csepi | před devíti roky

Rock am Ring :3 Super na ten festák se chystám …

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.