No Fear opět překvapil novinkou => Plechovky v novém designu!

Aktualizace 24.5.: Podle vyjádření distributora pro Maďarsko, Slovensko!, Rumunsko, Bulharsko a Litvu se nejedná o nic nového. Design převzali z Jihoafrické republiky, kde by se klasický design s lebkou neprobíjel úplně snadno kvůli voodoo. Tento opravdu povedený design pak prostě jen převzali a rozhodli se s ním zaútočit na trhy, které mají pod palcem. Není tedy vůbec jisté, že se někdy objeví i u nás. Ve výsledku se ovšem jedná jak o malou 250ml plechovku, tak o velkou 485ml variantu s typickým twist víčkem. Tohle prostě musíme mít =)


No Fear dnes na svém facebooku šokoval většinu sběratelů svou zajímavou fotkou odhalující „nový“ No Fear, respektive redesign starého. U sběratelů se první ohlasy oháněly za alkoholovou verzi díky fotky, která se objevila na jedné z maďarských stránek. Hned v zápětí nám však FB page No Fear Energy drink CZ ukázal celý náhled plechovky a trošku nás zmátl – na plechovce 250ml se objevil grafický název „485ml“. Některé sběratele (zdravím Lizarda) najednou přešla chuť po něčem takovém, přeci jen No Fear nedávno přišel s Redesignem. Avšak chuť spravila hned další fotka této plechovky už ve finálním natištěném designu, kde je nápis „250ml“.

no-fear-new-designs

Skutečnost nám však napoví následující dny, kdy se Vám budeme snažit získat co nejvíce informací k této fotce. Podle mého názoru se bude jednat o redesign 250ml plechovky, která se však u nás shání ne moc lehce. Názorem Jakea je pak to, že si nějaký Maďar koupil licenci a udělal. Co na tuhle „novinku“ říkají sběratelé?

Lizard: „Ten je krasnej ale nevim o co jde,videl sem ho rano poprve dnes…radsi bych 250ml“ Maťo V. „no ja viem o ňom len to že sa objavil na Maďarskej stranke čiže asi madarska verzia .. nová“

Jaxi: „no tak podle mě to bude jen další verze originálního NF příchuť asi klasická ale vzhled se mi dost libí je to krok vpřed jen mě trochu mrzí že vypustili to své logo ale to by se stejně ani na tu plechovku nehodilo,a mnohem víc by prospělo kdyby byl v 250ml. Každopádně se moc těším až se ukáže v Česku“

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.