Norma: Cool Hemp do Vánoc za 7,90! + Rodeo

Leták platný od pondělí až do samotného Štědrého dne láká na plechovkový nápoj, který většina sběratelů řadí do svých sbírek i přesto, že to vlastně vůbec není energiťák. Cool Hemp je oficiálně označován jako „Sycená limonáda s grapefruitovo-konopnou příchutí“. Proč má tento nápoj velká část z nás ve sbírce s energy drinky? Tak třeba já mám i druhý Cool Hemp ze Španělska a a na něm jasný nápis Energy Drink. V tom aby se čert vyznal…

norma-cool-hemp

Každopádně je úplně jedno, jestli tento nápoj chcete nebo nechcete zařadit do své sbírky energetických či úplně jiných nápojů. Kdo o něj má zájem, ten může vyrazit do nejbližší Normy. Akce platí v rozmezí 19. – 24. prosince a za akčních 7,90 získáte osvěžující nápoj se zajímavou chutí. Jestli nemáte rádi grapefruit, tak se mu raději vyhněte. Já bych Cool Hemp nevypil i kdyby mě mučili :)

norma-rodeo

Norma se každopádně i nadále snaží a ihned po Vánocích se vrátí ke své první akci, kterou jsme letos zaznamenali. Většina energetických nápojů je naskladňována jen po dobu akce. Vedle SpeedStaru, což je značka vyráběná přímo na míru, se nově v nabídce drží Albertem nedávno opuštěná značka Rodeo. Zmiňovaný Energy Drink je v Normách k zakoupení už od léta a za pouhých 5,90 jej budete moci koupit v akci běžící od čtvrtka 29. prosince až do konce roku.

Komentáře

Doposud nebyl připojen žádný komentář. Buďte první!

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.