NOS nově v příchutích Charged Lime a El. Cherry

NOS se ve velkém prodává pouze v USA a Kanadě, ale s trochou šikovnosti jej seženete také v Evropě. Slovensko má vlastní e-shop, Češi musí vzít zavděk vstřícným německým sousedům, od kterých ani nevyjdou nikterak draze (ptejte se strejdy Googla). V Americe se prodává 5 příchutí a všechny lze v našich končinách sehnat. Co už se bude shánět hůře jsou aktuálně limitované edice dvou nových příchutí, které se prodávají pouze v Kanadě. Komu nejde o plech, ten z nových verzí moc nadšený nebude.

nos-energy-drink-logos

NOS Charged Lime a Electric Cherry jsou totiž bez cukru a dle veřejných reakcí to moc dobrá volba není. Sugarfree drinky jsou sice na vzestupu, ale čeho je moc… Příchuť „nabité limetky“ a „elektrické třešně / višně“ v podání NOS Energy Drinku jsou tak vlastně jen sugarfree alternativou posledních amerických příchutí Charged Citrus a Loaded Cherry, které Kanaďané očekávali. Poslední dobou si z nich američané dělají laboratorní krysy, vedle Nosů nedávno testovali také Rockstar IceD.

nos-charged-lime-electric-cherrys

Na druhou stranu – kdo by si stěžoval na to, že jim furt cpou nové příchutě a to dřív, než jsou v USA ? Asi nikdo… A kdo ví, třeba oba zmiňované sugarfree NOSy nebudou až tak špatné. Já vyzkoušel všech pět příchutí, tedy Original, Sugarfree, Grape, Loaded Cherry a Charged Citrus, což mě donutilo k označení značky NOS za jednu z nejlepších co se týká vyrovnanosti jednotlivých produktů. Nezklamala ani klasická verze bez cukru, tak proč by měly být ochucené subverze propadákem. No, snad se to někdy dozvíme… :)

Komentáře

1 | Diego @ | před jedenácti roky

Aký má slovensko vlastný e-shop ? :D

reagovat

2 | MinariQ | před jedenácti roky

Tuning.sk

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.