Nový 250ml Rockstar SuperSours Lemon&Lime pro Polsko

Po naprosto klidném listopadu a ještě klidnějším prosinci je leden měsícem, kdy se můžeme přetrhnout. Novinky připravené týden dopředu a stejně nám do nich furt něco leze. Dnes už to byl Hell Multivitamin a hned na to následuje rovnou třetí novinka v roce 2015 od Rockstaru! Jeho polská odnož totiž představila novou příchuť pro tamní trh. Nějakou novinku jsme u nich po půlroční odmlce očekávali, a opět je to premiéra v malém balení!

rockstar-energy-drink-supersours-lemon-and-lime-can-250mls

RR SuperSours Lemon&Lime 250ml/Poland

Rockstar Energy Drink Poland totiž dnes představil Rockstar SuperSours Lemon&Lime v 250ml plechovce. Citrusová příchuť citrónu a limetky není ovšem vůbec ničím novým, i když se tak může na první pohled zdát. Jedná se o „kopii“ českého Rockstaru XDurance Lemon a v podstatě identicky chutnajícího německého Rockstaru SuperSours Lime, od kterého polská novinka převzala design. Ve výsledku tedy jen další oživení kdysi zrušeného Recovery Lemonade. Tentokrát alespoň v malém roztomilém podání :) A prý už je v obchodech ;)

Komentáře

1 | Jirka Havel @ | před desíti roky

Ahoj Jaku,na svém facebookovém profilu si kdysi zveřejnil,že máš nějaké staré přebitečné plechovky,asi už je nemáš,ale kdyby ano,nějaké bych si koupil. :)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.