Nový Big Shock! Tea aneb broskvový energy čaj v recenzi!

Big Shock! se rozhodně nefláká a jak už jistě víte, rozhodl se letos obohatit trh více než jednou novinkou. Po sportovní variantě Sporty je to právě zcela nový Big Shock! Tea Energy, tedy zelený energetický čaj s broskvovou příchutí. Plechovku jsme odkryli všichni společně ve facebookové aplikaci a tak může být recenze doprovázena fotografiemi plechu. Něco k chuti už jsme si řekli v tomto článku, teď se na Tea podíváme podrobněji:

big-shock-tea-energy-green-ice-broskev-peach-500mls

Big Shock! Tea – Překvapivá novinka od BS! je opravdu zajímavá. Nejčastěji jste se báli toho, aby nebyl hořký, jako americký IceD. Nebojte se, Tea hořké není. Tím neříkám, že tam nějaký lehký nádech nenajdete, ale já hořké nápoje nesnáším, takže mi věřte, že je to ok ;) „Čajíček“ není sycený a jde správným směrem. Tím myslím to, že chutná spíše jako když vezmete povedený zelený broskvový čaj a přidáte do něj „energy látky“.

big-shock-tea-energy-broskev-green-zeleny-caj-peach-cans

A to je mnohem lepší, než vzít energy drink a místo nějakého aroma tam dát aroma čaje. Kdepak! Big Shock! Tea obsahuje extrakty ze zeleného čaje, broskvovou šťávu z koncentrátu a chutná právě jako povedené broskvové ice tea. Cukry tu samozřejmě už jsou, přidáme taurin, přírodní kofein, vitamíny a výsledkem je opravdu dobrý, akorát sladký, vůbec né hořký, osvěžující a chuťově skvěle povedený BS! Tea. Mě prostě chutná, mohl bych jej pít po litrech, ale známkovat po předchozích zkušenostech nebudu. Vyzkoušejte a uvidíte sami! :)

Komentáře

1 | kubas shock | před desíti roky

kdy se začne prodávat v penny.m.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.