Nový Monster Ghost M-100 s chutí Mtn Dew! Další bude Phantom!

Pridat.eu

Zničehonic se na Instagramu objevila fotka nového Monsteru, což se občas prostě stává. Někteří partneři, distributoři, obchodníci apod. totiž novinky dostávají k dispozici a nikdo nečeká, že je vyfotí. Naivní? Ano. Ale pro nás dost výhoda. Přesto se příchod Monsteru Ghost dal očekávat. Stejně jako vždy si Monster nejprve registroval ochranou známku Ghost i M-100. Takže tady je ona blížící se letní novinka pro USA:

monster-energy-ghost-m-100-army-mtn-dew-taste-can-new-july-usas

Monster Ghost M-100 už svým názvem připomíná něco armádního a taky tak vypadá. Podle komentářů od důvěryhodného zdroje se bude exkluzivně prodávat jen v některém řetězci, stejně jako loni Ultra Black, a chuť má dost podobnou Mountain Dew. To by nebylo nic překvapivého, Monster se právě na Mtn Dew snaží dlouhodobě zaútočit. Stejný zdroj ovšem prozradil i to, že se jedná o 1 ze 2 novinek. A my díky ochranným známkám víme víc. Druhou letní novinkou bude Monster Phantom s pomerančovo-citrusovou chutí (The Doctor?)

English: All new Monster Ghost M-100 for USA. Taste like Mtn Dew, exclusively for some retail chain. 1 of 2 news for this summer. The second one will be the „Monster Phantom“ with orange-citrus flavor (kinda The Doctor?) in probably dark version of exactly the same camo design as Ghost.

Komentáře

1 | TheAraty @ | před čtyřmi roky

Škoda, že jsou jenom pro USA :( :(

reagovat

2 | mishol | před čtyřmi roky

[1] TheAraty: nebrec třeba se dočkáš v candy storu před vanocema :D

reagovat

3 | Havll @ | před čtyřmi roky | fb.com/Drinkses

[2] mishol: To joo :D :D, kéž by :P.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.