Nový Mtn Dew Kickstart Rally v příchutích Limeade a Black Cherry

Pridat.eu

Na veletrhu NACS bylo vedle jahodového Monsteru Muscle Strawberry k vidění ještě mnohem víc. Druhou zajímavou novinkou je rozšíření série energetických nápojů Kickstart od Mountain Dew o další dvě varianty. Přesněji se hodí říci, že Mtn Dew přichází s další podsérií, jelikož se novinka jmenuje Mountain Dew Kickstart Rally. Vedle původních „džusových budíčků na ráno“ mají nové Rally fungovat spíše jako Recovery od Rockstaru.

mountain-dew-kickstart-rally-limeade-black-cherry-nacss

Mountain Dew Kickstart Rally se na trhu objeví rovnou ve 2 příchutích a to Limeade a Black Cherry. Citronádová i višňová varianta obsahuje elektrolyty, stejně jako již zmiňované Recovery. Vzhledem k „jiné“ sérii se mění také barevná kombinace na plechovkách – na původních převládala barva chuti se zelenou patřící Mtn Dew, Rally jsou naopak převážně černé doplněné o barvu příchutě. Mountain Dew se rozjíždí a bude mít 4 verze energizujících nápojů, což je zajímavé vzhledem k tomu, že od sebe kdysi odpoutali AMP a udělali z něj soběstačnou značku.

Photo: Instagram / Bevnet

Komentáře

VOV !
Když tady vidím článek, (nechci se vtom uplne vrtat, chápu tě) mužu/eme to brát tak že s tím nesekneš a budeš pokračovat ?
Určitě můžu mluvit za všechny, když řeknu že je to obrovský kámen ze srdce dolů pokud tomu tak je !
Odpověď by byla fajn ale i když ne, opravdu ti děkuji za to co děláš .

reagovat

2 | Jake | před sedmi roky

[1] matafix: Zatím nemám sílu se v tom vrtat ani sám, v podstatě aktuálně musím odrecenzovat drinky získané na veletrhu Anuga a samozřejmě to mezitím vyplním i aktuálníma novinkama nejen z NACS.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.