Nový Rockstar Xdurance Orange a Zero Sugar

Člověk nikdy neví, jaké podivné kombinace se zas objeví u energy drinků nejznámějších značek. Takovým klasickým případem je Xdurance, v Evropě modrá plechovka s výborným ovocným mixem, v USA naopak bílý plech plný stejné směsi, leč bohužel „nemastné, neslané“, jelikož je bez cukru. Něco podobného nyní předvádějí také úplně žhavé novinky pro Austrálii a Nový Zéland, Zero Sugar vypadá právě jako americký Xdurance.

rockstar-xdurance-orange-zero-sugar-frucor

Australské novinky

3 novinky pro Austrálii a Nový Zéland přináší jeden drink známý i z ČR, tedy klasický modrý Xdurance Berry. Druhý je méně známý Xdurance Orange, jenž se zatím prodával jen v Anglii a Španělsku (Ano, ani v USA jej nemají, Xdurance vznikl v UK), ale zatím jen v PET láhvi. Orange chutná opravdu skvěle, i když je to jen taková pomerančová limonáda se značkou Rockstar. Přesto bych jej v ČR bral, snad se dočkáme.

rockstar-energy-zero-sugar-tropical

Poslední novinkou je Rockstar Zero Sugar s příchutí tropického ovoce, ale opět bez cukru. Ten se již prodává například v sousedním Německu, kde se však nachází v modré plechovce, kdežto ten australský je nádherně bílý. Tyto novinky opravdu nejsou pro Velkou Británii, jak někdo špatně uvádí. Užijí si jich opravdu jen v Austrálii a na Novém Zélandu. V ČR se může časem objevit Orange a Zero Sugar v modrém.

Komentáře

1 | swiato @ | před desíti roky

ty dva rockstary jjsou hezky ale ja je nekde vydel na internetu

reagovat

2 | Primery energy drinks | před desíti roky | www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=tn_tnmn

Chci je taky :) Australsky jsou moc pekny, kaz by se objevily nekde pobliz

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.