Nový So Wow Freak - Absolutně šílená směs chutí

Pamatujete ještě na recenze francouzských energy drinků zcela nové značky So Wow? Dopadli skvěle, tedy především jejich zajímavé ovocné verze, i když pozadu nezůstal ani klasický Mythic, jenž se dá nazvat jako lepší klasika. Fruit Punch a Superfruits naopak obstály na jedničku. Byli jsme nadšeni, a stejné nadšení zavládlo také u výrobce, jenž nám za odměnu poslal testovací verzi zcela nové příchutě. Snad bude stát za to!

so-wow-energy-drink-france-range-new-freaks

So Wow Freak – Testovací verze v plastu, 0% kofeinu, Tribulus Terrestris & Acerola. To jsou základní fakta, a chuť? Ta je podle názvu opravdu bláznivá. Opět jako vždy jemná, osvěžující, nikterak zbytečně sladká a hlavně nová, neokoukaná. Popsat jí moc nejde, pokud jste někdy pili něco označené jako „Kaktus“, nejlépe přímo džus Relax, tak tohle je dost blízko. A hlavně je to opět mňamka! :) So Wow prostě umí, tím to je! Známka: 1-

so-wow-premium-energy-drink-freaks

Energy drinky značky So Wow stále neskrývají zájem o příchod na český trh. Snad se jim to podaří, nám by se to rozhodně líbilo. A přijít můžou i s dalšími produkty, jako jsou nápoje Jusso a zajímavé mixované colové nápoje So Wow Cola ve verzích Zero, Apple a Blue. Některé další produtky jsme ochutnali také a musíme říci, že si drží prémiovou kvalitu, stejně jako energetické nápoje. Především pak citronáda s dužinou, ňam ňam!

Komentáře

Mimo téma – Chci se zeptat jestli někdo nevím… má Rakousko, Maďarsko,Slovinsko a Chorvatskou nějáké Monstry co nejsou v ČR – na ofiko stránkách to nemají aktuální tak se ptám tu.. a jak je to v těch státech s RR? :) Předem díky za odpověď :)

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

Stranky aktualni v podstate maj, jen tam maj spatne fakt, ze v Chorvatsku neni Lo-Carb, ale Absolutely ZEro v plechu Lo-Carbu – http://energy-drinks.cz/…tnim-plechu/

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.