Ovocné nápoje Angry Birds - Chuck, Red a Bomb míří na náš trh!

Povedené plechovky plné nejen energetických nápojů většinou zaujmou, proto se i tentokrát podíváme na nové soft drinky, které se již brzy objeví na českém trhu. Pamatujete na Hello Kitty, Spongeboba, Ben10, Batmana a Supermana? Celá řada chuťově odlišných a vzhledově povedených ovocných nápojů, určených především pro děti, čeká již brzy další rozšíření. The Drinks si totiž pro český trh přichystalo trojici „naštvaných ptáků“.

angry-birds-ovocny-napoj-soft-drink-red-bomb-cola-chucks

Angry Birds už se na našem trhu sehnat dají, tedy alespoň tyto severské varianty. Nová trojice Angry Birds přinese klasické 250ml plechovky s příchutěmi. Těšit se tak můžeme na Red obsahující kombinaci broskví a tropického ovoce, Bomb jako ovocný nápoj s chutí coly a Chucka s příchutí pomerančů. Trojice naštvaných ptáků se začne objevovat příští rok především tam, kde již mají ostatní zmíněné nápoje od The Drinks :)

Komentáře

1 | Khet Saren @ | před desíti roky

Purchas order

greating,
I am Khet Saren(Blue) , country contribution representator of b-foodgroup LTD. according to my interested on your products and reach to do partner with our trading cooperation, but the first way can you give me a simple product for testing, it easy to understand what people in my country like?
i want to say thanks for your interesting on me .

Regards

Khet Sarent(Blue)

ountry contribution representator
B-foodgoup co.,Ltd

Tel: +85567879788
Skype: Mr.Blue5088

reagovat

2 | Angelov @ | před devíti roky

Angry Birds

Hello, I am interested in the Angry Birds drink. Can you tell me which company is the producer of this drink. Thank you,

reagovat

3 | Jake | před devíti roky

[2] Angelov: They are from The Drinks – http://thedrinks.com

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.