Oxxo Wild Blue Grape - Divoká příchuť modrých hroznů útočí

Poslední nové Oxxo, Style s příchutí bezinek a máty, jsme recenzovali jen před pár týdny a už je tu další nová příchuť. Oxxo Wild je další novinkou sjíždějící vlnu zajímavých příchutí, které nejsou již využívány každou druhou značkou. Wild je divoký a přináší příchuť modrých hroznů. Chcete vědět, jak tahle maďarská novinka chutná?

oxxo-wild-blue-grape-news

Oxxo Blue Grape – Red Grape, Blue Grape, Blue Raspberry… po různých červených příchutích začíná být v módě modrá a tak jsme nemohli vynechat test nového maďarského Oxxo. Od prvního přičichnutí a napití marně přemýšlím, co mi tahle novinka připomíná. Že bych už byl nějaký energiťák s modrými hrozny, to těžko, takže co? Aha, zezadu v popisku je také blackberry, Takže ostružiny jsou tou známou chutí kterou tu cítím :)

oxxo-wild-life-style-primes

Oxxa jsou si podobné tím, že jsou akorát sladké, příjemně sycené a nikterak komplikované. Novinka není výjimkou, chutná jako skvělý mix z divočiny plný modrých hroznů doplněný ostružinou. Už teď se těšíme, jakou příchuť vymyslí příště. Jejich nápady jsou totiž dost zajímavé, i minule tomu tak bylo… Známka: 2

Komentáře

1 | jardasks | před desíti roky

A kde se dají sehnat?Kromě toho ject do Madarska.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.