Party Power rozšiřuje nabídku o nové produkty!

Nedávná hrozba končícího Party Poweru je zcela zažehnána. Distribuce přešla z Aquity Group na dlouhodobého výrobce, stáčírnu MaxDrinks s.r.o. Pro oko zákazníka se toho ani moc nezměnilo. Na začátku prosince byly vyrobeny poslední Party Powery s původními údaji a příště už by se mělo stáčet do plechovky s novým distributorem. Během této neočekávané změny se naštěstí nezastavily práce na dalších produktech této značky. Jednu z novinek si představíme právě teď.

party-power-energy-shot-3s

Vedle klasické verze v půllitrovém plechu se kdy Party Power stáčel ještě do litrových PET láhví, 250ml plechovek (reklamní drinky) a podobě Club Poweru i do malých petek. K jiným příchutím se PP asi moc nechtělo, jedinou dosavadní verzí jsou právě plastové Club Powery. Snad se to brzy změní, dnes to ale nebude:) Na obrázku můžete vidět rovnou trojici shotů, které do sebe člověk hodí a ničím se nezdržuje. Uhodnete, jaký z nich se dá již nyní pořídit v Kralupské podnikové prodejně v Žižkově ulici?

party-power-energy-shot-obals

Správnou odpovědí je samozřejmě Party Power Energy Shot! Na druhém obrázku můžete omrknout jeho složení. Starého distributora si nevšímejte a vězte, že ač na energy shoty vůbec nejsem, nesbírám je a nechutnají mi, tak tenhle chutná dobře. Navíc mě dokáže fakt nakopnout a to je u mého těla docela zázrak :) Zbylé dva stimulující shoty, pro ženy a muže zvlášť, se zatím nevyrábějí, ale co není, může být!

Komentáře

1 | miky | před jedenácti roky

Zdravím,

článek poněkud starší, no bude se ještě vůbec dělat, prodávat nebo něco? Všechny co jsem od tebe Jaku dostal už nemám a bylo to za dlouhou dobu něco co mě dostalo nakopnout :)

reagovat

Thanks for sharing the post.. parents are worlds best person in each lives of individual..they need or must succeed to sustain needs of the family.

reagovat

This is my first time i visit here and I found so many interesting stuff in your blog especially it's discussion, thank you.

reagovat

4 | jaipur to delhi taxi @ | před sedmi roky | jaipurdelhitaxi.com

i visit here and I found so many interesting stuff in your blog especially it's discussion, thank you.

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.