Planet Energy - Odpadlík z Penny má ve světě zajímavé varianty

Dlouhá léta v podstatě jediný energy drink, který se dal zakoupit v Penny Marketu, není až takovým nezajímavým odpadlíkem, jak by se mohlo zdát. Nedávno z Penny zmizel, když jej nahradil podobně levný a stejně (ne)chutný Firebird. Jenže co je v ČR nemusí být ve světě. Oficiálně je dostupný v Brazílii, Bulharsku, Ghaně, Maďarsku, Itálii, Pobřeží Slonoviny, Keňské rep., Lotyšsku, Nigérii, Rumunsku, Anglii a Rusku.

planet-energy-classic-juiced-coffee-brazil-ice-330-250mls

U nás kdy byl v nabídce jediný design, jediná klasická příchuť a jen 250ml varianta. V některých ze zmiňovaných států, především pak v těch, které jsou od nás na druhé straně světa, se prodává jako Planet Energy s podtitulem Classic. To proto, že existují i další varianty – Juiced a Coffee. Například v Brazílii se Classic nabízí i v 330ml hliníkové lahvi, kde mají v nabídce také zmrzlinu Planet Energy Ice. Navíc vznikají různé speciální, limitované nebo soutěžní edice. Příkladem je tento puzzle Planet s vlajkami zemí ze všech koutů světa.

Komentáře

1 | Cassi | před desíti roky

Mě třeba ten řečený nechutný Firebird chutná :) ale teda Planet Energy byl hnus, to jo.

reagovat

2 | Jake | před desíti roky

[1] Cassi: Vidíš, a většinový názor je ten, že Planet rušit neměli, protože byl dobrej a Firebird je odpad ;)

Já říkám, že odpad je obojí. Jak chuťově, tak proto, že do toho trochu víc vidim a vím, co se muselo ve výrobě změnit, aby to mohlo být cenově tam, kde je ;)

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.