Plány 2014 - Jake má vlastní energy drink? No proč ne! :)

Možná jste to zaznamenali v nějakém mém rozhovoru, možná jsem vám to už sám lehce naznačil. Ostatně každý rok mám smělé plány, které si chci splnit a to buď na sběratelské nebo na „reportérské“ úrovni. Některé sny se podaří splnit, jiné se přelijí na další rok. Loni jsem jich měl několik – Chtěl jsem navštívit pořádnou továrnu na energiťáky a tak jsem se vydal do Hellu i s celou partou sběratelů. Chtěl jsem navštívit pořádný veletrh plný energy drinků, byl jsem na Anuga 2013 a přivezl hromad kontaktů a drinky na recenze… A bylo toho víc.

jake-energy-drinks-octavias

Jeden sen ale přežívá už od 15. února 2011, tedy téměř 3 roky. Na konci této poznámky jsem své snění popsal. Vlastní web mám, právě na něj koukáte, různé příhody ze sbírání apod. zde sepisuji pravidelně a ač jsem nepomáhal přímo u sběratelské verze, pár energy drinků prošlo sítem mých poznámek už od započetí vývoje. Jeden bod ale zůstává – „Vyrobení vlastního energy drinku“. A ač vám své plány pro rok 2014 teprve představím, vlastní energiťák je tam také. První a nejdůležitější cíl pro tento rok… Žádný běžný prodej, přesto k tomu mám nakročeno více, než kdy předtím. I když nebude mít design s Octavkou z někdejší soutěže. Těšíte se?

Komentáře

1 | Primery energy drinks | před jedenácti roky | https://www.facebook.com/pages/Primery-energy-drinks/292960477468431?ref=hl

Pekny, muzu si zamluvit jeden „tvuj“ energy drink :D

reagovat

Připojte váš komentář!

Můžete používat Texy! syntaxi.

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.